Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Приятно прекарване на НС4!

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Приятно прекарване на НС4!

Мнение от Blizzard » пет апр 02, 2004 8:25 am

Този път аз няма да мога да дойда, но искам да пожелая много приятно прекарване на всички, които ще са там и да се върнат с хубави истории! Изпийте по един ейл, спасете по една девица и убийте по един дракон заради мен!
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
mage
Регистриран: вт яну 21, 2003 9:15 pm

Мнение от mage » пет апр 02, 2004 11:03 am

Няма проблеми! Само 4е тя тая девица....то такова, май ще си е девица само докато я спасим. :twisted: :D Айде, ще разправяме като се върнем.
[Lol witty signature!]

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » пет апр 02, 2004 12:34 pm

Oh, hail to thee, good user! Yer brave knights - zis maiden is waiting for us. To honour and glory!!!
Тъй, ами, не остава друго освен да идем да спасим девиците ... Мерси, Бояне, за приятното прекарване, мога да водя летопис даже и после да го постна тука :wink: . Той ще почне така (гхм,гхм):

Смели бяха сърцата ни и бистри умовете ни, когато потеглихме изпълнени с дързост и надежда в мъгливата утрин на 03.04.04!
........................................................................................................................................................
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Nirangor
Регистриран: нед дек 23, 2001 11:53 am
Контакти:

Мнение от Nirangor » пет апр 02, 2004 6:48 pm

----------------------------
Prazni bqha djobovete, cherveni ochite i navedeni telata, kogato se pribirahme v lunnata nosht na 06.04.2004.

Tova trqbva da e kraqt. 8)
"Die Mathematik ist ein Spielzeug, welches die Natur uns zuwarf, um uns in diesem Jammertal zu trösten und zu unterhalten."
Jean Baptiste le Rond d'Alembert (1717-1783)

Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Мнение от Blizzard » пон апр 05, 2004 10:12 am

...И разни случки се случиха помежду другото, и натрупахме experience, и качихме ниво...

Това ще да е средата. Вярно, аз не съм бил там, но това си важи за мнозинството летописци изобщо. Летописът е готов. Чакам разширената версия като се върнете.
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Заключена

Върни се в “Метафорум”