Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

За темата "Логически задачи"

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

За темата "Логически задачи"

Мнение от Blizzard » нед мар 21, 2004 8:39 am

Поне аз мисля, че на темата й е време да заминава в архивите и точно там ще я пратя съвсем скоро, освен ако някой не изкаже солидна причина против това. Ако се появи нова вълна ентусиазъм за решаване на логически задачи, може да я подновим, нищо че е оф-топик, защото поне на времето бе много забавна и смятам, че никой не бе против съществуването й. Само се чудя дали подходящото й място е тук или в ОРД...

edit: Тъй като там се появи нова загадка, отделям това от темата, за да дискутираме по-нататъшната й съдба.
Последна промяна от Blizzard на нед мар 21, 2004 8:43 am, променено общо 1 път.
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Регистриран: пет ное 14, 2003 8:43 pm
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » нед мар 21, 2004 9:51 am

Пусни ена анкета. Ако се харесва, не е нужна солидна причина според мен.

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » пон мар 22, 2004 9:33 pm

Това че се харесва би било достатъчно солидна причина, в този конкретно а и редица други случаи.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Brave
Регистриран: ср мар 13, 2002 2:12 am
Контакти:

Мнение от Brave » вт мар 23, 2004 11:06 am

Какво имаш предвид с "да заминава в архивите"? Ще я триеш? Или ще я преместиш някъде другаде? Защо се занимаваш с нея - ако няма интерес, тя сама ще си слезе от първата страница. Пък е единствената що-годе интригуваща тема в Метафорум. Има поне десетина "политически теми" които са много повече за боклука.

Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Мнение от Blizzard » вт мар 23, 2004 12:05 pm

"Да заминава в архивите" със сигурност не значи да се изтрие. Би означавало да се заключи, да се обработи по подходящ начин (да останат само загадките и верните отговори) и после да се запази някъде за идните поколения. Къде точно, предполагам че може да се реши, но това не е моя работа - може на сайта, във форумите или някъде другаде.

Колкото до другите излишни теми във форума - съвсем скоро заминават за коша, чакам само да се убедя, че на един път ще бъде изтрито всичко ненужно.
edit: It's done.

А иначе смисълът от този постинг бе да се продължи дискусията по този въпрос, която възникна в същата онази тема и не беше за там - който се интересува да погледне предпоследната страница. Той бе написан преди да се появи новата партида логически загадки. Тъй като темата отново се активизира, вече смятам, че засега е по-добре да остане в този си вид
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Отговори

Върни се в “Метафорум”