Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Проблем със Статистиките (What the ...?!?)

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Проблем със Статистиките (What the ...?!?)

Мнение от Kpucu » чет мар 18, 2004 4:01 pm

От няколко дена насам забелязвам един технически проблем - в Статистики не са актуализирани броят на мненията и "Най-популярните теми". Наблюдавам от преди 3 дена дали ще се обновят, само че си стоят по един и същи начин. За мненията: би трябвало да съм малко под 165 мнения, а статистиката показва, че имам над 170. За темите: По най-бегла преценка мисля, че темата за Х-овете е най-популярна, а нея дори я няма в Статистики. И още един проблем. В единия форум (наскоро прочистен) има ~10, а ми отчита 21.
Дочух, че може да е от "кеша", но при все настойчивите ми въпроси относно същността на това явление не получих отговор. Какъв е проблемът, всъщност ?
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Регистриран: пет ное 14, 2003 8:43 pm
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » чет мар 18, 2004 5:34 pm

А то всъщност каква е ползата от статистиките. Просто нагърбват отношенията според мен. Достатъчно е да си съществуват в администраторския панел. Вярно, че е интересно, но предполагам за форум с такава политика е малко глупаво.

Потребителски аватар
Mierin
Регистриран: съб яну 11, 2003 11:11 pm
Контакти:

Мнение от Mierin » чет мар 18, 2004 7:35 pm

ми Кеша ще рече, че ти се е записало в Temporary Internet Files
за да го оправиш просто трябва доста ентусиазирано да натискаш F5
или пък от настроиките на браузъра(експлорера поне) при tools да дадеш да ти изчисти историята и темпа
Изображение

Потребителски аватар
Draco
Регистриран: пон яну 21, 2002 2:41 pm
Контакти:

"Кеша" или още cache

Мнение от Draco » пет мар 19, 2004 7:26 am

Е... Абе една хитрост дето позволява да си запишеш на HDD-то страничката и вместо да я дърпаш от сървъра да я извадиш директно от HDD-то си (което упражнение е малко по-бързо), въпреки че не вярвам да е от това.... За да изтеглиш страницата от сървъра, а не от кеша си използвай Ctrl+F5 (или Shift+F5, не си спомням) - това, естествено е валидно само ако ползваш IE
Nihil tam minitum quod non expugnarii pecuna possit

Marcus Tilius Cicero

Потребителски аватар
Tinuviel
Регистриран: ср авг 21, 2002 10:36 pm
Контакти:

Мнение от Tinuviel » пет мар 19, 2004 10:54 am

Всъщност проблема не е само при Кюри и аз го забелязах вчера. Давам пример с Кошчето, където статистиката изписва 28 теми, а като влезеш и ги преброиш са само 19..
Illegitimi non carborundum

Потребителски аватар
5ko
Регистриран: пет яну 04, 2002 11:28 pm
Контакти:

Мнение от 5ko » пет мар 19, 2004 10:59 am

Що ми се струва, че има една функция "Синхронизация" в админ панела и някой трябва да я задейства :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » пет мар 19, 2004 3:27 pm

Действам :)

Отговори

Върни се в “Метафорум”