Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

а какво ще кажете за online RPG forum?

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Lazy_666
Регистриран: пет мар 05, 2004 12:03 am
Контакти:

а какво ще кажете за online RPG forum?

Мнение от Lazy_666 » пет мар 05, 2004 12:11 am

доста има изписано за ролевите игри, но .... нещо не ми се наби в очите присъствието на online подобни.
аз ли съм в грешка?
Lazy_666 The one & only

Потребителски аватар
Morbeo
Регистриран: съб сеп 28, 2002 1:37 am
Контакти:

What the fuck is WTF???!?!?!?!

Мнение от Morbeo » пет мар 05, 2004 2:14 am

Нещо не ти е много ясен въпроса.
Ако имаш предвид Play-By-Forum RPG, погледни Planescape: Завръщането на шестия - не че има много информация, но пак е нещо.
Ако имаш предвид Форум за Online RPG игри (MMORPG, MUSH, MUD, MUX etc.) - евентуално в Компютърни Ролеви Игри
Ако имаш предвид Интернет форум за Ролеви Игри - тука няма как да ти помогна...

Online RPG е разтегливо понятие.
МИКИ МАУС НА ТРИ МОРЕТА

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » пет мар 05, 2004 11:36 am

Админа не трие теми. Е добре де, не винаги :)

Мисълта ми беше, че щом някой има предложение или въпрос, защо да ми трием темата? Както каза Морбео, за интернет ролеви игри може да се говори в Компютърни Ролеви Игри ако става въпрос за такива, докато форум за PbeM си имаме и ще продължаваме да правим докато има желаещи да водят. Така де, все пак темите се за дискусия, не за да бъдат трити :)

[от TBoNe: Аз ли бъркам някъде, или човека просто си пита къде трябва да пише за online игри? Къде по-добре да го направи това, ако не тук? the_mage, мнението ти беше ненужно и беше запратено в небитието]

Lazy_666
Регистриран: пет мар 05, 2004 12:03 am
Контакти:

Мнение от Lazy_666 » пет мар 05, 2004 11:18 pm

мдаааа,
подозирах че може да се получи така. Обаче аз попитах за специално онлайн игри а не RPG с възмойност за онлайн.
MU, UO, HS, RM. те не могат да бъдат играни сингъл. затова предполагах че ще искате да отделите точно този жанр в друг форум .... съжалявам ако не съм разбрал както трябва :)
Отивам да плесна 5 нови теми ;)))
Lazy_666 The one & only

Потребителски аватар
Anarchy_team
Регистриран: чет фев 12, 2004 9:09 am
Контакти:

Мнение от Anarchy_team » ср мар 24, 2004 10:01 pm

Хм...Интересуват те онлайн РПГ-та, а? Мога да ти помогна по 2 начина.
-= Начин номер 1 =-
Вторият начин е банера в подписа ми.
ИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “Метафорум”