Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Невалидни aватари II

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Регистриран: пет ное 14, 2003 8:43 pm
Контакти:

Невалидни aватари II

Мнение от Drizzt Do Urden » ср яну 28, 2004 10:10 pm

Не знам на какво се дължи, но това е поредния аватар, който не мога да си сложа. И не мисля, че е от мен проблема, защото на други форуми си стават чудесно. Та на въпросните аватари в профила ми изписва, че адреса не може да бъде намерен. Този е последния, който съм се опитвал да си сложа и който естествено не удисва нещо:
Изображение
Та ако може някой от по - кадърните да ми отговори? Ако трябва и миналия, който не успях също да сложа, ще го покажа. Значи с тази тема не целя нищо, просто ми е интересно на какво се дължи това.

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » ср яну 28, 2004 11:50 pm

Не можеш да го поставиш като аватар, понеже си го качил на data.bg. Те са ограничени изцяло за българския peering, а тези форуми са хостнати извън България. С други думи, машините на които е качено всичко не виждат data.bg, и за това не могат да го качат.

Можеш да си оправиш проблема, като запишеш аватара на харда си, и след това го качиш от там. А ако желаеш, мога да ти го поставя и аз.

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » чет яну 29, 2004 5:02 pm

Благодаря, Аква. Надявам се поне нямаш нищо против да те наричам така? :wink:

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Мнение от ChoChan » чет яну 29, 2004 6:57 pm

Не е ли сега момента някой да открехне дума относно нецензурираната сигнатура на Дрис? :roll:
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Ways
Регистриран: чет яну 24, 2002 6:51 pm

Мнение от Ways » чет яну 29, 2004 7:20 pm

Хе т'ва е хубаво предложение от страна на 4о, щото и а за един такъв подпис (включващимето Cho^Chan) бях навикван :x . Drizt Do Urden сещай се...

P.S. btw моя не е "проблемен" нали ???

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » чет яну 29, 2004 7:23 pm

Ииииий, страшни се. :)
Сега дано сте доволни.
Да допълня само, че темата е изчерпана. И друг път бях пробвал по този начин, но незнайно защо чак днес като опитах се получи нещо. Както и да е.

Заключена

Върни се в “Метафорум”