Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Samayra

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » пон яну 19, 2004 5:40 pm

Аха. Предполагам това ще ти бъде подаръка за рождения ми ден ?:):)

Потребителски аватар
Elerina
Регистриран: пон ное 24, 2003 9:39 am
Контакти:

Мнение от Elerina » пон яну 19, 2004 11:49 pm

Супер Супер Супер. Aко нямaм изпит нa следвaщия ден ще дойдa и се нaдявaм и другите дa постъпят тaкa. Товa не е нaмек a принудa :twisted:

Потребителски аватар
Desperate Mod
Регистриран: съб окт 18, 2003 12:41 pm
Контакти:

Мнение от Desperate Mod » вт яну 20, 2004 9:51 am

Простете невежеството ми... за колко часа става въпрос? Ако е нещо от рода на 22... няма начин :(
It's only forever, not long at all.

Потребителски аватар
Ithilmor
Регистриран: съб авг 09, 2003 9:29 pm
Контакти:

Мнение от Ithilmor » вт яну 20, 2004 10:27 am

Браво ТиБоун само, че на мене явно ми е писано да не бъда на ваш концерт скоро :( Пожелавам готино прекарване на всички, които ще ходят. Аз засега ще си остана с mp3-ките :)

Итилмор
Shatter the walls of your mind

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Регистриран: пет ное 14, 2003 8:43 pm
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » вт яну 20, 2004 11:07 am

TBoNe, имаш ли снимки на групата да постнеш тук?

Потребителски аватар
CHOP
Регистриран: пон дек 15, 2003 10:44 am
Контакти:

Мнение от CHOP » вт яну 20, 2004 11:02 pm

Не ви гледах на нова година, но слушах песните към които си дал линк. Много ми харесаха :) ! Имате ли записана " Come Out And Play " на MP3 ?
"Човек е осъден да разсъждава"

Потребителски аватар
Nasko
Регистриран: съб юни 21, 2003 1:51 pm
Контакти:

Мнение от Nasko » пет яну 23, 2004 10:57 pm

Нека и аз да изразя задоволството си. Браво ТВоNe, музиката наистина звучи добре. Вокала е малко лекичък за вкуса ми ( за това не си отговорен ти, както бе изяснено по-горе), но определено звучи професионално. Засега съм слушал само MP3-ките, а ето че дочух че ще има и концепт, но...
2ри Февруари, О! Шипка, Самейра
... за съжаление точно на 2Ф имам изпит по Математика. Кво да се прави няма спасение.
Изображение

Потребителски аватар
Mierin
Регистриран: съб яну 11, 2003 11:11 pm
Контакти:

Мнение от Mierin » съб яну 24, 2004 12:58 pm

мииииии и аз имам два организационни въпроса:
1) В коя О!Шипка? тази на Будапещаили на Шипка? (не че на първата знам къде ще се сврете да свирите:-)
2) колко часа?
Изображение

Потребителски аватар
Hacy
Регистриран: пет яну 03, 2003 10:43 pm
Контакти:

Мнение от Hacy » съб яну 24, 2004 1:50 pm

Тази на Шипка 11, защото на другата няка къде да свириме, освен това ако някой си беше направил труда до погледне Програмата, щеше да разбере, че в другата няма никаква музика. Часа за момента не го знам, защото не сме се разбрали с другата група коя ще е първа. Но бъдете към 10.00 там, най-много да изпуснете началото.

Потребителски аватар
Desperate Mod
Контакти:

Мнение от Desperate Mod » съб яну 24, 2004 2:12 pm

Ако говориш за 10:00 сутринта... хм, има някакъв шанс :wink:
Надявам се да успея да дойда :D
Последна промяна от Desperate Mod на съб яну 24, 2004 3:13 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » съб яну 24, 2004 2:33 pm

Как 10 сутринта бе :lol:
Значи. По-сериозният проблем е дали както сте под 18 ще ви пуснат. Ще гледам да говоря с Марто дали може да се направи нещо (придружители, ала-бала), но ще се разбере най-вероятно на същия ден. Така че, ако някой е ходил в О! Шипка и знае нещо по-въпроса, нека ни светне и нас.

Drizt, има в сайта на BG Radio.
CHOP, записи имам само на парчетата, които са тук, в тази тема и на Малко Човече, което се върти по BG Radio.

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » съб яну 24, 2004 4:07 pm

Веднъж бях на концерт на Фереджето в О!Шипка и ме пуснаха без изобщо да питат нищо. Тогава бях с брат ми, ама те не питаха дали съм с него, на колко години съм, имам ли ID или нещо от сорта .. Може и да ни пуснат, знае ли човек :roll:
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Регистриран: пет ное 14, 2003 8:43 pm
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » пет яну 30, 2004 3:35 pm

bg-radio.net написа:Ученическата банда се представи с песента Малко човече, която вече се върти в ефира на БГ Радио

Група Samayra (произнася се Самейра) са БГ Талантите за месец октомври.

Журито на БГ Радио се спря на тяхната песен "Малко човече", която бе продуцирана от БГ Радио и записана в Студио 33, вече се върти в ефира.

Средната възраст на музикантите от групата е под 17 години, като всички са ученици в престижни гимназии.

Вокал е Мария Бояджиева, на 17 години, ученичка в Италианския лицей. От същото училище е и басистът на групата, Атанас Райков, на 18 години. На едната китарата е Константин Ангелов, на 16 години, ученик в техникум по туризъм, а на втората китара е Владислав Добрев, на 15 години, ученик в търговска гимназия. На барабаните е Георги Деянов, на 18 години, ученик в 33 езикова гимназия в София.

БГ Талантите “Samayra” имат 3 самостоятелни концерта в читалища. Песента вече звучи в ефира на БГ Радио и е една от най-исканите в предаването на “Любими песни за любими хора”.

БГ Талантите Огледално, Sky и Samayra бяха избрани от Българската Национална Телевизия да вземат участие в Новогодишния концерт от площад Батенберг в навечерието на Новата 2004 година.
Изображение
Предполагам това сте вие, щото друго нямаше. А сега ни кажи на нас непросветените, Тибоуне, кой си ти?
Видях също няколко мнения на вашите фенове - малки фенове нямате. Музиката ви е някак... или я харесваш лудо или пък все едно те отблъсква. Поне на мен така ми се струва. Малко човече обаче е хит. За месец октомври... браво, бе деца, само така напред.

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » пет яну 30, 2004 6:16 pm

Drizt - най-отгоре.

Ай, честито ни. В момента сме на 18то място в класацията на BG Radio, вчера спечелихме клип и сме номинирани за дебют на годината :D.

Потребителски аватар
Bezimenniq
Регистриран: пет мар 08, 2002 5:31 pm

Мнение от Bezimenniq » съб яну 31, 2004 9:06 pm

клип? яяяяяя, искам аз да го режисирам :)

честито, mon, вие сте царете :]
Jim Martin also now has the 235th largest pumpkin ever measured.

Потребителски аватар
Desperate Mod
Контакти:

Мнение от Desperate Mod » пон фев 02, 2004 8:47 am

Браво! Само така, продължавайте в същия дух!

Кога ще е готов клипа?

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » пон фев 09, 2004 3:27 pm

Потребителски аватар
Dare Devil
Chaotic good уста
Регистриран: вт май 13, 2003 11:43 am
Контакти:

Мнение от Dare Devil » пон фев 09, 2004 4:32 pm

Разписах се Кокъле! Ще стискаме палци да гушнете наградата за дебют. Айде всички, гласувайте за КокЪла, че като всеме наградата да ни черпи бира :wink:

Потребителски аватар
Daron
Регистриран: чет юли 17, 2003 12:30 pm
Контакти:

Мнение от Daron » пон фев 09, 2004 6:10 pm

Един глaс и от мен!
See my body, it’s nothing to get hung about.I’m nobody except genetic runaround.Spiritual era’s gone, it ain’t comin’ back.Bad religion, a cabal, that is all that’s left.

Потребителски аватар
Ithilmor
Регистриран: съб авг 09, 2003 9:29 pm
Контакти:

Мнение от Ithilmor » пон фев 09, 2004 6:59 pm

Макар да можех да си замълча, че съм гласувал за вас само ще кажа, че определено никога не бих гласувал за никой от другите които видях и съм чувал. Особено за Галя... she suxx. И все пак останалите категории нямаше една група или изпълнител, за които бих гласувал. Карах на симпатии... :D

Итилмор
Shatter the walls of your mind

Потребителски аватар
Desperate Mod
Контакти:

Мнение от Desperate Mod » вт фев 10, 2004 2:21 pm

И без моя глас няма да минете :D
Дано спечелите!

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » съб фев 21, 2004 2:49 pm

Ми хайде пак новини - снимахме клип! Влязохме в класацията на БГ Радио, но тъй като обновяват сайта си прекалено "често" не мог да ви кажа на кое място сме точно в момента. И общо взето е това. На 28ми февруари от 20.30 са наградите на БГ Радио - стискайте палци да спечелим и да гласувате!
Тук можете да намерите making-а на видеото. Предупреждавам, че е близо 200Mb.

Отговори

Върни се в “Метафорум”