Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Samayra

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Hacy
Регистриран: пет яну 03, 2003 10:43 pm
Контакти:

Samayra

Мнение от Hacy » пон окт 27, 2003 10:58 pm

Както част от вас знаете на 31.x.2003 ще има концерт на група Samayra, в която моя милост е басист. Постарали сме се този път техниката да е на ниво, така че да можете да чувате достатъчно добре какво свириме. Призовавам всички, които имат възможност да дойдат. Начало - 19.00. Вход - 2лв. Читалището, в което ще свирим се намира в Света Троица и се казва Георги Раковски.

Tracklist:
Alanis Morisette - You oughta know
Anouk - Nobody's Wife
Avril Lavigne - Loosing Grip
Blink 182 - Dammit
Blink 182 - What's my age again?
Cow and Chicken Theme Song
Good Charlotte - Lifestyles of the rich and the famous
Green Day - Basket Case
Green Day - Time of your life
Green Day - When I come arround
Guano Apes - Rain
Red Hot Chili Peppers - Otherside
Samayra - 7/8
Samayra - Бла-Бла-Бла
Samayra - Добра
Samayra - Има някъде
Samayra - Името
Samayra - Не знам
Samayra - Фикус
Samayra - I'll try
The Rembrands - I'll be there for You
The Offspring - Come out and play
Последна промяна от Hacy на нед ное 16, 2003 10:46 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Blizzard
Регистриран: вт дек 25, 2001 2:39 pm

Мнение от Blizzard » вт окт 28, 2003 1:01 pm

Макар че тази тема е оф-топик по отношение на ролевите игри, аз като модератор считам, че мястото й е точно тук - в Метафорума. Все пак, много е приятно, когато един член на обществото покани другите да присъстват на някакво негово си мероприятие, дори да не е свързано с ролевите игри. За съжаление няма да мога да дойда, защото на 31-ви вечерта имам уговорена игра, но очаквам с интерес да чуя как сте се представили след това. Все пак, благодаря ти за поканата, TBone!
Предупреждение - имам навика да редактирам мненията си в първите минути след постването им

We sit together,
The mountain and I,
until only the mountain remains.

Li Po

Потребителски аватар
iboB
Регистриран: вт юли 08, 2003 8:48 am
Контакти:

Мнение от iboB » вт окт 28, 2003 2:38 pm

Има изключително голяма вероятност (около 30% :roll: ) аз и Септември да минем там тогава да те "преслушаме", TBoNe! :D :P

Уфф добре че си ти да ми измислиш нещо за петък вечер... :wink:
垣や雄牛
飛込みや陰核
牛の目に涙

Потребителски аватар
Ithilmor
Регистриран: съб авг 09, 2003 9:29 pm
Контакти:

Мнение от Ithilmor » вт окт 28, 2003 4:14 pm

ТиБоун братле, защо не каза по-рано че си бил един от нас, хората, които се занимават с музика... :D И аз да не знам че си басист, че и група, че и концерт на всичко отгоре! Мога само да съжалявам, че няма да мога да ви чуя... причината е ясна, живея на г**а на географията... междувпрочем... басист да си е много интересно... хммм... напомня ми на израза на моя китарист Мишо: " Кажи му басист и не го обиждай повече" хехех... но това са си професионални закачки разбира се, да не се вържеш :lol: Лично аз съм едно такова животно, което пее сиреч разбирайте "вокал". Мамка му колко ме е яд, че нямам време за групата си в момента... Circus Mind сме... обаче сме в забвение за неопределено време... тц! Иначе що за стил се определяте горе-долу :?: Много се радвам за вас и ви пожелавам успехи занапред и отсега нататъка изобщо... Нека феновете растат...

Здраве и Щастие
Shatter the walls of your mind

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » вт окт 28, 2003 11:44 pm

Насо, имаш моята благосвовия :P . За съжаление аз, както знаеш няма да мога да дойда, както и всички други хора, които ще се събираме в петък. Много ми е съжаляващо, щото май не съм ви чувала песните на самата група. Надявам се, че друг път ще мога да дойда, много ми се ще. Иначе, успех!
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Dare Devil
Chaotic good уста
Регистриран: вт май 13, 2003 11:43 am
Контакти:

Мнение от Dare Devil » ср окт 29, 2003 8:09 am

КокЪле, честит ви концерт, но за мое огромно съжаление няма да мога да дойда... Първо че съм в Пловдив и съм на работа до 17:00 (т.е. няма как да се добера до 19:00 в София), второ че съм на рожден ден на една моя колежка и трето че не съм взел още заплата и не мога да отделя пари за транспорт до Сф и обратно... Иначе много ми се щеше хем да те видя на живо, хем да те чуя как свириш... Нищо, на РД-то ще пия и за твое здраве :wink:
Итилморе, и ти ли си музикант бе душко:) Аз пък съм тъпанар загубен (разбирай барабанист неориентиран):) И съм на същия хал като тебе - не сме свирили от маса време...

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » нед ное 16, 2003 10:53 pm

Явно имаше смисъл от този концерт. Иначе shame on you rpg community! Никой от вас не дойде!

В момента по BG радио се върти рекламата на група Samayra. Да, спечелихме конкурса за група на месеца за Октомври, и ще запишеме едно парче във тяхно студио, което после ще бъде излъчено в ефира на радиото. Очаквайте още информация.

Потребителски аватар
Ithilmor
Контакти:

Мнение от Ithilmor » нед ное 16, 2003 10:57 pm

Кокале браво бе! Аз казах, че определено щях да дойда ако не бях закотвен в града си... знам че е нахално, но все пак кажи има ли някъде онлайн начин да се чуе нещо ваше ? :D

Итилмор Келебтил, Бард на сенките

Потребителски аватар
Xissren
Регистриран: пет юли 18, 2003 12:20 pm

Мнение от Xissren » пон ное 17, 2003 2:40 pm

Не, че има изобщо някав шанс да дойда аз да си питам.
В какъв стил свирите.
А и да не забравя УСПЕХ!!!
We grew tall and proud in the shadow of the mushroom cloud.

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » пон ное 17, 2003 3:33 pm

Тъй, ся. Утре в 11.30 трябва да отидеме в BG радио за незнам си какво, след това във 14.00 влизаме в студио, за да запишем едно парче, което се казва "Малко човече".

[от TBoNe: парчето вече тръгна по ефира и го затривам от нета]
Последна промяна от Hacy на ср ное 26, 2003 8:44 pm, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Регистриран: пет ное 14, 2003 8:43 pm
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » пон ное 17, 2003 4:42 pm

Eeee, TBoNe, аз си падам малко делеч от София ( доколкото ми е известно ), но някой друг път, когато случайно минавам или отидите някъде по морето ще се чуем/видим/запознаем. Файла, който предостави не се отваря.

Потребителски аватар
Mreal
Регистриран: пон апр 15, 2002 7:44 pm
Контакти:

Мнение от Mreal » пон ное 17, 2003 7:43 pm

Аз винаги съм искал да си купя от онези варварските барабани... като на Кодо бийста от Warcraft 3 :) и да поведа хмм ордата на хмм някаде, и да им дигам морала и блууд лъст-а с бойните ритми :).

П.С. желая ти успех ТБоне.
If You Dont Master Your Fears, Your Fears Will Master You

Потребителски аватар
xsmind
Студио Х
Регистриран: чет май 02, 2002 11:44 pm
Контакти:

Мнение от xsmind » вт ное 18, 2003 10:16 am

Успех с песента...
Сега ще я сваля да я чуя, ако колегите не ме линчуват след като я пусна, значи е хубава...

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » ср ное 19, 2003 11:26 am

Оправихме link-а. Записваме парчето все още... Евентуално утре вдругиден ще е готово и ще го въртят по БГ Радио. Иначе на Нова Година всички ви искам на пл. Батенберг, защото ние ще свириме там (било на живо или на playback... политика на телевизията му викат)

Потребителски аватар
Ithilmor
Контакти:

Мнение от Ithilmor » ср ное 19, 2003 3:01 pm

Кокале, радвам се че ще свирите там човече, обаче мамка му мамка му мамка му няма да мога да дойда отново, при все че ме канят да отида до СФ но няма как... duty calls :/ Дано има някаква информация за вас в повечко, понеже изглежда моята кариера на вокал завърши безславно и тихо както беше започнала... живота е кучка.

Итилмор Келебтил

Потребителски аватар
Daron
Регистриран: чет юли 17, 2003 12:30 pm
Контакти:

Мнение от Daron » чет ное 20, 2003 2:51 pm

Браво,браво-като видях списъка с песните...Ами половината за мен са класика-особено тези на Блинк 182 и Офспринг...Лошото е че и аз няма да мога да дойда-ама ви пожелавам Успех.
See my body, it’s nothing to get hung about.I’m nobody except genetic runaround.Spiritual era’s gone, it ain’t comin’ back.Bad religion, a cabal, that is all that’s left.

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » чет ное 20, 2003 7:49 pm

TBoNe, тая песен е меко казано потресаващо яка. Поздравления.

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » пет ное 21, 2003 11:55 pm

Слушах кажжгоде песничката за човечето :) Не е любимият ми стил, но аз още като идвах на рипитиция казах, че ми харесва. Има много приятно собствено звучене и не "изглежда" изкопирано. За Батенберг още не е сигурно за мен, но спокойно - има време. Дотогава - успех :wink:
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » ср ное 26, 2003 8:53 pm

Ай, честит ни ефир. Песента вече се върти по БГ Радио 91.9Mhz (сигурно вече я пуснаха поне 100 пъти) и по думите на хората и на сайта е една от най-желаните:
Сайта на БГ Радио написа:Вокал е Мария Бояджиева, на 17 години, ученичка в Италианския лицей. От същото училище е и басистът на групата, Атанас Райков, на 18 години. На едната китарата е Константин Ангелов, на 16 години, ученик в техникум по туризъм, а на втората китара е Владислав Добрев, на 15 години, ученик в търговска гимназия. На барабаните е Георги Деянов, на 18 години, ученик в 33 езикова гимназия в София.

БГ Талантите “Samayra” имат 3 самостоятелни концерта в читалища. Песента вече звучи в ефира на БГ Радио и е една от най-исканите в предаването на “Любими песни за любими хора”.
Целият текст можете да намерите тук.

Потребителски аватар
blue
Регистриран: пон юли 15, 2002 4:47 pm
Контакти:

Мнение от blue » чет ное 27, 2003 12:19 am

Поздравелния, днес по обед я чух за пръв път (аз по принцип си послушвам БГРадио през деня) и честно казано ми хареса :).

Бравос, бравос.

Потребителски аватар
Dare Devil
Chaotic good уста
Регистриран: вт май 13, 2003 11:43 am
Контакти:

Мнение от Dare Devil » чет ное 27, 2003 12:26 pm

4estit vi efir KoKyle!!! Za syzhalenie ne sym v BG i me e qd 4e ne moga da si pusna BGRadio za da poslusham Samayra

Потребителски аватар
Daron
Регистриран: чет юли 17, 2003 12:30 pm
Контакти:

Мнение от Daron » пет ное 28, 2003 5:52 pm

Aide dano da q 4uq pesenta.
See my body, it’s nothing to get hung about.I’m nobody except genetic runaround.Spiritual era’s gone, it ain’t comin’ back.Bad religion, a cabal, that is all that’s left.

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » пет ное 28, 2003 6:23 pm

Чувал съм само песента им "Не знам" от линка, който показа и честно казано много ми хареса. Надявам се ако намеря другите да са също толкова маниашки.
PS. Благодаря за линка, TBoNe.

Потребителски аватар
Elan Morin Tedronai
Регистриран: ср фев 06, 2002 2:37 pm
Контакти:

Мнение от Elan Morin Tedronai » пон дек 01, 2003 12:45 pm

Брей те все млади бе.

Ха, честито!
Do it, or do not! There is no try.

Потребителски аватар
apollyn
Регистриран: пет ное 21, 2003 5:31 pm
Контакти:

Мнение от apollyn » пон дек 01, 2003 9:59 pm

аз пак съм назад с материала, не съм чувала песента, з-то радио не слушам никакво и тв не гледам, обаче, ако съм в сф по нова година, ще се весна на концерта :) а да- и УСПЕХ!!!
Milk and toast and honey make it sunny on a rainy Saturday.

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » пон дек 01, 2003 10:29 pm

Айде една добра новина. Записваме ново парче (тоя път със собствени средства, което означава разпространение по нета). За тези, които евентуално са слушали старите демота, то се казва Добра (или както решиме да го именуваме) и ще е с качеството на Незнам, което се въртя преди две седмици online. До края на тази или началото на следващата следете за link тук 8)

Потребителски аватар
n3x
Регистриран: вт май 27, 2003 8:35 pm
Контакти:

Мнение от n3x » пон дек 01, 2003 10:34 pm

Не знам защо но между това което си свалих и тва което чух по радиото имаше голяма разлика.
Не знам защо но това което савлих ми харесва много повече(а песента е найстина яка).
Това си е мое мнение но останах много изненадан.

Потребителски аватар
Hacy
Контакти:

Мнение от Hacy » пон дек 01, 2003 10:44 pm

Отговора на въпроса ти е, колкото и странно да звучи, прост. Парчето, което записахме в студио 33 беше с цел комерсиалност. Затова звучи по-лигаво (аз имам претенции само що се отнася до барабаните. Личното ми мнение е, че Жоро свири 100 пъти по-добре от това, което записахме), за разлика от mp3-ката, която е със живи барабани. Ще видим новото как ще звучи...

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пон дек 08, 2003 7:06 pm

Хм, какво са живи барабани?
А мъртви?

От къде да си дръпна песничката, че тука у Кимерия нямаме радио :wink:
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
Drizzt Do Urden
Контакти:

Мнение от Drizzt Do Urden » пон дек 08, 2003 8:35 pm

CONAN написа:Хм, какво са живи барабани?
А мъртви?

От къде да си дръпна песничката, че тука у Кимерия нямаме радио :wink:
Нека моя бъде честта:
[url missing]

[от TBoNe: Тъй като за такова разпространяване на песента могат да ме съдят, премахвам линка. За повече информация - питайте ме лично]

Отговори

Върни се в “Метафорум”