Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

А, кой беше ти? (Представете се!)

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » чет фев 03, 2005 8:46 pm

Защото аман от теми които са най-отгоре, и изобщо не е нужно да ги виждате с влизането си :)

Гост

Мнение от Гост » нед фев 13, 2005 12:57 am

Ами както се казва "Барабар Петко с мъжете". В моя случай е барабар Стефан с децата. Не знам защо всеки под 16 смята че именно той е най-малкия, аз поне знам че съм някъде по средата ама в по-горната половина. За да поясня - на 21 години съм (роден на 05 Юни 1983 за да е актуален поста и след години). Иначе съм висок 185 см и съм свикнал да стърча. В момента тежа около 95 кг, но сериозно съм решил да ги намаля, а и да променя съотношението мазнини/мускули, което в момента е много подходящо за продължително гладуване ама не е много здравословно. Къса светла коса. Не мога да ятърпя като стане повече от два пръста. А да права е като четка за палта и съответно пак толкова твърда. Никога не е срещала друг козметичен продукт освен шампоан, с което се гордея. Очите ми и аз не си ги знам какви са - светлокафяви ли, пъстри ли, абе обикновени очи като на повечето хора (само дето моите са дълбоки, топли и мъдри :D ) В момента следвам Инженерна Физика в Пловдивски Университет и съм адски добър (който не вярва да ми пусне едно ЛС - ще го залея с доказателства) без да съм някакъв супер уникален гений (не вярвайте на познатите ми - според тях съм следващия Айнщайн). Ако ви се пита какво правя все още в България, още повече в Пловдив, ще кажа така - обичам си страната, обичам си родния град (мразя София - нищо лично към столичани ама повечето са големи темерути, с изключение на тези които ще прочетат това - щом са тук 'начи стават за нещо) и в някои отношения съм непоправим оптимист (а именно че след няколко години Б-я ще е нормална страна, където човек като мен ще може да живее достойно от акъла си). По принцип обаче съм умерен песимист със забежки на реализъм. Рационалист до мозъка на костите си - не очаквайте някаква особена реакция ако спечеля шестица от тотото - най-много да се усмихна. Иначе не съм лош човек, някои даже казват че съм прекалено добър за тая ****** държава. Не е вярно. Отвътре съм супер зъл (в сравнвние с мен Хитлер е кaто ранната Бритни Спиърс). Май стигнах и до музиката - ами всякаква хубава без чалга и БГ рап (това да ви звучи познато - сериозно бе не пунтирам тия преди мен). За приемр ще дам плаълистата си от Media Palyer-a:
What a Wonderful World - Luis Armstrong
New York, New York - Frank Sinatra
Hotel California - Eagles
Bohemian Rhapsody - Queen
Smoke on the water - Deep Purple
Angels - Robie Williams
Kiss me - Sixpence none the Richer
I'm with you - Avril Lavigne
Thank you - Dido
Here with me - Dido
One Sweet Day - Mariah Carey & Boyz II Men
Sweetest Thing - U2
Трябва да отбележа че харда ми малък и съм свалил само неща които наистина ми харесват. Имам си и отделна Rock листа със Guns'N'Roses, Linkin Park, Nirvana, Red Hot Chili Peppers и Oasis. И въобще нямам на компютъра от любимците си - METALLICA щото ги имам на албуми за уредбата. И за да завърша музикалния миш-маш ще добавя, че абсолютно най-любимото ми музикално произведение е Fur Elise на Бетовен. Държа да отбележа че все пак не съм всеяден. Не харсвам неща които уж всички харесват. Сега дойде ред да кажа нещичко и за ролевите игри. Ами не съ миграл още. Станимир ми обеща Д&Д, а в момента разучавам Аксиом-а и това е засега. Иначе чета много (по принцип) и много фентъзи и научна фантастика, макар че списъка ми от автори е малък и не включва някои уж задължителни. Бях на Еврокона това лято (нали беше в Пловдив) итам всъщност срещнах Иван Атанасов и разбрах за Аксиом16. Купих си го щом го видях. Той пък ме препрати на сайта, оттам на форума, та оттам и ей ме на тук. Засега мисля да сипрам със себе си. По-късно може и да добавя нещичко отгоре.

Потребителски аватар
dragon_destiny
Регистриран: пет юни 18, 2004 8:09 am
Контакти:

Мнение от dragon_destiny » пон фев 28, 2005 10:06 pm

Та май дойде врене и аз да се представя. Значи роден съм на светлата дата 31 март, през 1985 година. Висок съм около 170 и нещо, със средно дълга черна коса и кафяви очи. Така дотук добре. Значи в ролевите игри не съм опитен изобщо, поради хронична недостатъчност на хора, с които да играя в родния си град (Русе). В момента съм студент в СУ, Право ( което обяснява част от постовете ми и каквито там глупости съм изръсил :) ). Откъм музика няма жанр, който да предпочитам пред останалите, но никак не обичам чалга и метъл. Любимата ми група беше Savage Garden, а сега слушам почти всичко. Чета фентъзи в промишлени количества ( както и този форум :) ). Обичам футбола и също го гледам в такива. Като характер съм спокоен човек, който повечето приятели не са виждали ядосан ( и по-добре за тях ). Същите смятат, че съм много забавен тип, но пък какво разбират те в крайна сметка. Други черти в характера, както и предимства и недостатъци не бих искал сам да изтъквам, тъй като вече достатъчно се изчетках от името на приятелчетата.
Та това е Дракончо (който се чуди, кой му е взел оригиналното никче ).

Потребителски аватар
Grimalkinn
Регистриран: вт фев 25, 2003 6:57 pm
Контакти:

Мнение от Grimalkinn » ср мар 02, 2005 10:06 am

Хм..тъй...Четох едно постче..или по-точно прочетох само първото изречение.. в тази тема и ми хареса много..То гласеше : "беше мрачно"...към своята рожденна дата ще прибавя -17 градуса..Датата е 15 февруари 1985. Тази година по същото време бяха същите температури. И ако мога да броя правилно..точно на юбилея ми...."остаряваме бавно, остаряваме бавно, неусетно дории.."
Така. И аз като Праксис ще поблагодаря на този и онзи, заради които харесах рпг : TenThingsIHate, Shamancho, airman и Tinuviel. Това беше преди...две, три години някъде.
А...казвам се Елена Добрева, от винаги тормозено от силни и студени ветрове градче Варна. Обожавам котки, имам си три тамън в момента. Ъ...извисявам се на 174 см от земята...бая боли като падна. Ам...Със средно дълга тъмнокестенява коса, същите очи със странен блясък...телосложение...нормално. Уж следвам в Техническия Универитет пак във Варна - инженерен дизайн...горе долу въртешно обзавеждане на автомобили, предприятия, сгради и отделно реклама. Подочих че следващата година ще се разделяме на модули (т.е. 3 курс).Абе това вас какво ви интересува всъщност....
Любимата ми музика е метъл, но не се ограничавам само с това. Виж до чалга не опирам...навремето опирах ама...тогава бяхме млади.
Ам...по характер мога да съм мн злобно и гадно, мога да съм и мило и добричко. Злопаметно съм..забелязла съм го...
А досетих се...чета много фентъзи и фантастика. Или поне се опитвам. Не мога да кажа обаче, че историята на Властелинът на Пръстените е по-добра от нашата....както твърди един мой колега, харесвам им костюмите и оръжията.
Занимавала съм се малко с коне...сега ако четат това варненци ще прихнат да се смеят...Опитах се да изуча изкуството на меча....в процес на усвояване съм. Казват че бързо уча..да видим. Тъй..наскоро airman и Shamancho имаха..едно такова излизане в София. Еми който е бил там значи ще разбере и аз с какво се занимавах. В момента се опитваме да продължим дейността си но...да видим. Имаме снимки....егати ква реклама правя...
Да оставим това. За рпг-то..мисля, че съм добра нагрухана медичка в бета теста на Стар Крафт - първото ми рпг.Много забавно беше още се сещам колко развълнувана бях когато си пъхах главата в ..телепотаторчета..а отвъд не се знае какво има.
Ам..по акъл - все още съм лапе на моменти. Май стига с простотиите...до скоро ви..

FireDeath
Регистриран: вт дек 25, 2001 10:41 pm
Контакти:

Мнение от FireDeath » пон мар 07, 2005 12:33 am

Аз съм Тош от Бургас... другото май не е интересно...

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » пон мар 07, 2005 11:04 am

Haail! Hail! :worship:
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Havoc
Регистриран: чет фев 17, 2005 2:27 pm

Мнение от Havoc » вт мар 08, 2005 8:31 pm

Име: Кирил Дамянов
Роден на 9 юли 1990г 8:30 вечерта
Възраст: 14
Височина: 170 (горе-долу)
Тегло: 52 (май. Не съм се теглил скоро)
Коса: Черна
Очи: кафяви
Зодия: Рак
Местожителство: Бургас
№ обувки: 31 (Абе к'во ви пука кой номер обувки нося?)
Интереси: Каквото ти хрумне
Любим жанр (филми и книги): Фентъзи и фантастика. Това Азимов, това Пратчет, това Шекли, даже не ги помня всички.
Любима музика: Абсолютно всичко с изключение на рап и чалга
Характер: Това, което най-много съм чувал за себе си е, че съм много странен (интересен) човек. Даже един IQ тест ми каза, освен 124, че имам любопитен ум (Цитирам буквално: "You have a curious mind")
Май е това
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Bohu
Регистриран: съб авг 23, 2003 12:22 pm
Контакти:

Мнение от Bohu » вт мар 08, 2005 9:17 pm

Име-Божидар
Псевдоним-Боху,но на гелено Бохи
Рождена дата-23.03.1987
Ръст-185
Тегло-82
Пол-Мъжага
Коса-Кистенява,чуплива,дълга(тя е мойта гордост) :roll:
Очи-Кафеви
Град-Пловдив
Музика-Ретро и Чалга (ако е дива още по-добре)
Имам жалки опити да ппиша фентъзи,обичам Heroes 3,Neverwinter Nights и Gothic.Уча в ПГЕЕ(професонална гимназия по електроника и електротехника), с профил Ел. обзавеждане на промишлени предприятия.Това е едно такова нещо че ако един ден решите да си строите,къща,кооперация,блок, небостъргач, викате мен и аз ви правя цялата ел. верига(това се заплаща)
Любимата ми книга е "Сага за драконовото копие" както и поредиците на Претчет за стражата.Вече анти-фен на книгите игри (осъзнах се).
Характер: много наивен (в любовно отношение) понякога се ядосвам когато някой говори но не мисли какво казва.Ако пък ме докарате до ярост то ще ми мине до ден два.
Бил съм вокал в дет банда (Боже колко съм бил изпаднал) , както и съм пял рокчета.
Мразя химия ел. машини и апарати (при господин Жак Аса, който е безсмъртен).Та въпросния преподавател от 25 човека остави 19 с двойки, мен също :evil:
Напоследък много пия и се плаша от себе си, защото ми се губят спомени.
Иначе съм красавец и ме характеризират с Лоренцо Ламас и Хуан Реас, убедете се сами :) :
http://www.mizerium.hit.bg/Photos/boxi.JPG
http://flirt4e.com/upics/108/108596.jpg
Обичам Бирмингам и Блекбърн (въобще английски футбол) , мразя Реал Мадрид и Ман.Юнайтед, както и български футбол (националния го обичам).
Предпочитам тъпи и плоски комедии както и ужаси с елементи на мистика.
Допускам правописни и пунктуационни грешки в постовете си :roll:
Тава е май.
Последна промяна от Bohu на съб сеп 17, 2005 10:44 pm, променено общо 1 път.

Трябва да знаете, че съм приказно красив !!!

My Place
Изображение

Потребителски аватар
disketko
Регистриран: чет яну 30, 2003 1:07 pm
Контакти:

Мнение от disketko » вт мар 15, 2005 8:57 am

Име : Георги Иванов Салакиров
Роден : 26 Ноември 1986
Възраст : 18
Местожителство : Велико Търново
Очи : Бият на зелено, разцветка в зависимост от махмурлука
Коса : Тъмно кестенява
Ръст : около 190 см.
Тегли : около 80 кг.

Говоря много. Говоря страшно много. Иначе съм готин , забавен , чаровен и имам усмивката на Шрек. 8)
А и музика слушам, каквото ми падне или според кръчмата, на времето беше само метъл \_/ , сега - каквото ми падне ( ама на Линкин Реанимейшъна е мноо як ).
Нервя се бързо , викам. Викам и като не съм нервен. Абе като цяло си викам постоянно ( ама то си е от тембъра де).
Играя всичко , макар че не съм див фен на ДнД.
Бе като ме видите ще ме познаете
Let one live care-free, doing no evil, like an elephant in the elephant forest.

Потребителски аватар
kokoshka
Регистриран: пет фев 25, 2005 7:46 pm
Контакти:

Мнение от kokoshka » ср мар 30, 2005 11:20 pm

Описание : Бъдещ CS WCG Winner (с тиймъ де)... още не съм пълнолетен че да ходя :(... , ама ще отида и ще ги откажа сичките и тогава ще ми видите описанието :).За сега ще ви издам само 1 нещо, слушам Rammstein, LP, KoRn, Juno Reactor, Static-X, Mettalica, и малко поп музика :)!
Последна промяна от kokoshka на съб апр 02, 2005 7:50 am, променено общо 1 път.
Куткудяк !!!

Потребителски аватар
Brakka
Регистриран: ср мар 16, 2005 1:47 pm

Мнение от Brakka » пет апр 01, 2005 7:44 pm

Родом съм от Варна и там си и живея. На двайсет съм, слушам Guano Apes, Papa Roach, Evanescence и Avril Lavigne. Обичам фентъзито, фантастиката, книгите-игри и лимончета в Спрайта си. Отвеме навреме се мъча да пиша, ама ми липсва талант, затова до никъде не стигам. Студент съм.
Висок съм към 180 и за съжаление имам проблеми с килцата.
Ми това е.

Потребителски аватар
Yolly
Регистриран: съб апр 13, 2002 1:08 pm
Контакти:

Мнение от Yolly » пет апр 01, 2005 11:18 pm

И аз кво? Баси, викам си, май се писах и аз едно време тука, а то се оказа, че форума изобщо не бил тоя.

Аз съм Ангел. Може и наобратно. Ангел съм аз. Т.е. Аз.
Освен високо самочувствие имам и светли очи, светла коса, нечисти помисли, блажени амбиции, сестра, второ започнато висше образование (нямам завършени)(сега се обучавам и възпитавам на Света гора), 24 (понастоящем) години зад абстрактния си гръб и... това беше, идиотски казано. Още - пуша (тютюн), пия (претенциозно, но с желание), ям (когато и по колкото мога), живея от кафето, което тече във вените ми.

А иначе - 800619, м, ще става учител по български и литература (май...)

Играл съм само С.И.Д., Беснорез, Тучковал (нека ме извини, ма забравих как беше истинското име) и ДнД (в този ред - 4г., 1и1/2г., 1 завършена сесия и 1 незавършена)
Слушам... музика. Стил не мога да посоча, а не ми се занимава с изреждане.
Същата работа май е и при вкуса ми за жени (не че това има нещо общо с общата тематика на rpgbg).
Чета колкото време имам, пописвам (когато каквото дойде). Т'ва е.
"You're listening to Magic FM. Pick a station, any station!"

BloodTears
Регистриран: ср яну 14, 2004 8:46 pm

Мнение от BloodTears » пет апр 01, 2005 11:49 pm

ам... казвам се Манол Дончев;
роден съм 1985г. - Карнобат, където живея до преди година, а сега съм студент в СУ, специалност Психология;
преди две години се запознах с ужасно много хора от цяло Бг и оттогава при всяка възможност пътувам насам натам из родината, та затуй си имам приятели в много градове;
основни хобита - май всичко дето се вика хоби - музика - предимно тежки метали и твърди скали(любими групи - Мелегемия, Тенеке Ханъма; Кьорав Пазвантин ...;
предпочитам да чета фантастика и фентъзи, любими автори - Толкин (важи правилото "Да нямаш друг бог, освен мен" и не приемам доводи против), Франк Хърбърт, опитвам се сега сам да се зарибя по Мартин и по Фийст ...;
обичам спорт от всякакъв вид - аматьорски(разбирайте на улицата) съм се занимавал с Баскетбол, Футбол, Тенис на Маса, две години съм се занимавал организирано с Аи Ки До, сега в университета тренирам Стрелба с Лък и Фехтовка. готов съм да се пробвам на всичко срещу най-добрите без срам от безчетните поражения, които ще последват. за мен това е начинът да се учи - яж бой от най-добрите, които можеш да си намериш да те бият.

по РИ се запалих преди около две лета ( настолния вариант, на компютри съм играл преди това, но за мен има огромна разлика). започнах покрай едни приятелчета от Хасково с Ендивал, а после реших да науча системата на ДиД и все още го правя. сега водя една група по отчсти мой свят, но на основата на Фаерун. просто майка му няма го познае как се е променил, горкия. уча се от грешките си, предимно, защото съм нямал възможността да играя с някой от по-напредналите в системата на ДиД.

долу-горе това е. всеки може да се свърже с мен на ЛС - редовно го проверявам.
Alive !

Потребителски аватар
MinnorDevil
Регистриран: пон май 30, 2005 1:49 pm

Мнение от MinnorDevil » пон май 30, 2005 2:27 pm

На 22 години съм, от Шумен. Играл съм малко рпг (днд3.5 и Ендивал) и ми хареса много.

Герои : бойци, не обичам магьосници
Alignment: chaotic good.

Няма да казвам че слушам метъл, но има определни групи които ми харесват. Рок и малко чалга.

Книги - много и каквото се сетите. Освен учебници по двигатели с вътрешно горене. :wink:

Жени - красиви.

Характер (личен) - щурак.
I found a place where we can boogie!

Потребителски аватар
Draconian
Регистриран: чет юли 07, 2005 9:02 pm
Контакти:

Мнение от Draconian » пет юли 15, 2005 9:04 pm

Име:Даниел Тондев(единствения Даниел с тази фамилия :D )
Роден на 5 март 1989г.
Възраст:16
Височина: 175
Тегло:67
Коса:Кестенява
Очи:Зелени
Зодия:Риби
Местожителство: Бургас
Интереси:Дракони,Елинор(от Gone in 60 seconds)
Любим жанр (филми и книги):Приключенски,гонки,филми за драконите(Dragon heart,Reign of fire и др.)
Любима музика:Хаус,транс,успокояваща музика...
Изображение

Потребителски аватар
raziel_ie
Регистриран: чет юли 21, 2005 1:34 pm
Контакти:

Мнение от raziel_ie » пет юли 22, 2005 2:09 pm

Име: Стефан Леков
Рожденна дата: 08.12.1986
Възраст: Вече ми дават да пия :)
Височина: към 182
Тегло: към 55кг.
Коса: Има нещо русоляво, щръкнало и невчесано...
Очи: Злобни, зелени
Зодия: Стрелец
Живея: в София, зад Арена, пред компютръа си... Може и навънака :)
usernames: raziel_ie, razielie, HQ, IRON EAGLE (Като поселдните две ще ги намерите много, ама много трудно :))
Занимания:
. . . Компютри (И софтуер, и хардуер) - рзбирайте всичко, което може да се свъже с компютри :)
. . . Разни работи в мащаб 1:72 (PIKO)
. . . Ролеви Игри
. . . Губене на времето по кафета и заведения
Работя: Кандидат-Студентствам
Музика: Всичко без чалга и български РАП, все пак съм особен почитател на Техно, Транс, Drum 'n Bass, Хаос и т.н.
Реплика: Факт е!
Любима Раса: Елфа, леко надменна (не злобна)
Любим Клас: Магьосник
Death is only the beggining...

Потребителски аватар
Antich
Регистриран: нед фев 29, 2004 12:38 am

Мнение от Antich » пон юли 25, 2005 3:19 pm

Казвам се Цветомир :oops: роден съм на 25 март 1987 година :wink: в момента съм на 18 лета :lol: и живея в град (село) Плевен :? уча в строителен техникум специалност геодезия :D и ми предстои да бъда 12 клас 8)

Обичам екстремната музика и основно хеви, траш, и дет метъл, както и пънк :D лубими банди са ми ManOwaR, ACCEPT, U.D.O. Running Wild, W.A.S.P. Judas Priest, Iron Maiden, Sodom, Kreator, Exodus, Six Feet Under, Benediction, Bolt Thrower, Cannibal Corpse, Exploited, Sex pistols, Toy Dolls и много други :lol:

не съм играл нито една от големите системи, защото играя предимно такива които аз съм правил :lol:
и едно от хобитата ми е да правя или модифицирам моите системи :P още от малък се занимавам със създаването на настолни игри и това ми е нещо като хоби :D и постепенно се насочих към ролевите такива :lol:

известен съм със чуството ми за хумор, простотията, и класическият си мързел, и повече от всичко на света обичам веселието :lol: повече от всичко на света мразя заядливи интелектуалци които не могат да се отпуснат, и винаги трябва да показват колко са умни и интелигентни като отправят критики към обикновените прости люде :lol: :lol: :lol: без да уважават тяхното мнение и труд :D

еми това е предварително се извинявам за правописа :o
As we heard the threatening sirens
Warned against the bombing raid
We cowered in a shelter
They left us to our fate...
Bombenhagel!

Потребителски аватар
delusion
Регистриран: пет сеп 16, 2005 4:14 pm
Контакти:

Мнение от delusion » пет сеп 16, 2005 4:44 pm

Здравейте, аз съм онзи, дето го знаехте с ника mreal, нямаше ме известно време... сега се връщам на форумите.

Да жив съм
Не не бях в казармата
Не не бях в чужбина
Да имах интернет

просто в един момент ми се изгуби интереса от влизането в чата и в двата форума, които посещавах редовно...

Тия дни нямаше какво да правя и викам я да влеза да видя какво става.И така.Застоях се... колко дълго - времето ше покаже.

Сега пускам същото съобщение във въпросния друг форум, който посещавам, щото съм го направил мултифункционално и с висок коефециент на преизползваемост.Даже ше свърши работа и при следващото ми изчезване-завръщане :).

So thats it.

Потребителски аватар
Lews_Therin_Telamon
Регистриран: вт апр 12, 2005 8:38 am
Контакти:

Мнение от Lews_Therin_Telamon » пет сеп 30, 2005 4:18 pm

Нещо дълго време не можах да я открият тая тема, но смятам че е редно и аз да се представя все пак.
Такааа...

Казвам се Евгени, на 15, открай време забутам в тва СМГ (Билбо дай име и клас). Нисичък за възрастта си - около 1.64, и малко на 60-те кила...ма то е плуване и фитнес, чак дебел още не съм (макар че работя по въпроса :D).
По РИ се запалих преди около 2 години...абе като излезе Ендивал. Играх първите 2, след това почнах да се запасявам с D&D, намерих и третия Ендивал, но не ми стигна волята да играя тая мъка...
Още какво не съм казал за себе си...живея в София, слушам почти всякаква музика, макар че малко се дърпам от чалгата (айде поп-фолка, ако има заклети фенове).
Д&Д обичам да играя с почти всички герои...стига да са достатъчно крайни - или маг с амбиция за безгранична сила, или адски добър боец. Нещо не ме влекат междинните.
Все още фен да компютърните игри (без спортните) и книгите, предимно фентъзи.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » нед окт 02, 2005 9:26 pm

Охххх... през последните година-две се промених доста, така че старата информация не е актуална...

Име: Недялко Петров.
Роден: 2 Януари 1989
Ръст: 185 санта
Тегло: нейде около 80-90 кила.

Интереси:

И аз вече им изгубих бройката.
Преди само да чуех поп-фолк трепех, тоя дето го е казал... Сега... А, не се плашете - не съм го прослушал. Само го трая. Вече слушам кво ли не. Само ми вижте плейлиста - Крейдъл ъф Филт, Найтуиш, Уитин Темптейшън, Линкин Парк, Крематори, Соната Арктика, Хамърфол, Лакуна Койл, П.О.Д., Еминем, Рокоперата Исус Христос... и още, и още....А, Аврил Лавийн се откроява, Заедно със Блек Айд Пийс. Абе, повече от музикално прасе.

Играя футбол (непрофесионално), ама пазя добре. Играя различни компютърни игри, както и конзолни, ама най-любима ми е Вагрант Стори - Поне 5 превъртания от Плейстейшън клуба.

Странно се чувствам - пак съм на даскало :(
Изобщо чета МНОГО. Даже на даскало ;)
Ако тръгна да изписвам кои са любимите ми автори няма да остане нясто заа друго, но предимно чета фентази, Фантастика и подобни.

ПП: НЕ харесвам Толкин...
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
Lothur
Регистриран: вт окт 04, 2005 9:32 pm

Още един “новак” на този доста любопитен форум

Мнение от Lothur » вт окт 04, 2005 10:11 pm

Курдисах и аз! :P

Баш ми е драго да се запознаем с вас, приятелчета! От известно време го посещавам този форум, но едва сега се престраших да се регистрирам и дори да напиша нещо. От повечето постове, които чета тук, имам чувството, че към всички новаци има някакво “специално” отношения от страна на по-старите “кучета” и реших да го проверя как стоят нещата на практика. Преди всичко искам да похваля целия екип, или който там се грижи, за да съществува този форум, който съвсем случайно е посветен на любимото ми хоби – играта на роли. Сигурен съм, че тук ще намеря страхотни хора, с които да се запозная и общувам на тема за настолни игри, военни стратегии с миниатюри, фентъзи и фантастика, от които честно казано от много малък се интересувам. Не се и съмнявам, че тук ще се намерят много хора, които ще ме “просветят” по доста въпроси, но от друга страна се надявам, че и аз ще мога да “изпъкна” с нещо, пък било то с моето незнание и детски оптимизъм по отношения на света. А сега може би се очаква да кажа нещо по-специално за мен, като например кой съм, от къде съм, на колко години съм, каква музика слушам, как съм се запалил по ролевите игри, как изобщо съм попаднал тук и все такива интересни неща, които се казват в теми, където обикновено пишат новаците. :lol:

Да, ама не, както имаше един лаф от преди години – истината е, че аз си падам малко (ненормален?) нестандартен тип и подобни емблематични въпроси ми се струват отчайващо скучни, ако се отговорят директно. Ето защо ще споделя с вас, че Lothur е главатар на една гилдия от крадци, отрепки и главорези, с който си имах работа навремето в една приказна история, която и до днес си спомням с умиление. Живея в един голям и оживен град, където хората са вечно забързани, вечно търсещи нещо и рядко топли един към друг, какъвто поне аз се опитвам да не бъда. На възраст съм може би един от най-големите хора тук, но в душата си съм още едно малко хлапе, която гледа света с ококорени очи и вечно се пита: “Абе какво, по дяволите, правя аз тук!” За мое огромно съжаление още не съм намерил отговор и затова често съм или нещастен, или в депресия, или и двете (което може би ми е проблем и най-вероятно психически). Слушам предимно неща, които никой друг не слуша, така че едва ли има смисъл да изброявам една камара групи и стилове, които едва ли ще ви говорят нещо. По ролевите игри се запалих (отново съвсем случайно?), когато като малък имах (съмнителното) щастие да наблюдавам как играят “големите батковци” на една игра по D&D, която никога няма да забравя, защото първо се провеждаше в слънчева Калифорния и второ, защото по същото време се влюбих за първи път съвсем истински. Както и да е, споменът от това отминало време почти е изличен в главата ми, но поне се бях докоснал до магията и оттогава правя всичко възможно да я върна при себе си – било под формата на подземия, дракони, или каквото там се разбира под “вълшебство”! Колкото до въпроса “Как попаднах тук?” мисля, че се подразбира – написах в Google думата “RPG” и дадох търсене на български, та от всичките линкове, които ми се изплюха, най си ми хареса вашият форум. Разгледах внимателно повечето теми, които са били разисквани и стигнах до извода, че тук може би ще прекарам приятно, но кой знае, единствено времето ще покаже... 8)

Сега като заключение искам да кажа, че нарочно нямам аватар, защото си търсех такъв с лика на Айнщайн (като ученик бях много добър по физика), но за огромно мое съжаление попаднах само на този с образа на Хоакин Финикс, за който ми се струва, че ще навява съвсем други (и може би напълно погрешни) асоциации. От друга страна изобщо не се считам нито за гений, нито за филмов герой, но бих бил изключително щастлив, ако някой ми подаде ръка и ме упъти към галерия от аватари, където няма само тъмни елфи, тъмни джедаи, тъмни негри или пък черно-бели портрети, които съвсем нищо не ми говорят. С две думи търся моя си Айнщайн, но ако не го намеря, ще карам без аватар пък дори това да изглежда смешно. И без това живеем в свят, в който почти всеки си мисли, че другите са смешни, та поне наистина да има повод за смях. Смехът, казват, помагал и бил с лечебна сила, то тогава нека да се смеят повече хора! Защото шоуто трябва да продължи - ето една песен, за която смело мога да заява, че ми е от любимите, макар да не си падам изобщо по комерсиални парчета. :P

И съвсем накрая забравих да споделя най-важното за мен, а то е, че обожавам всички хора и не мразя абсолютно никого, което значи, че каквото и да чуя по мой адрес от вас, докато съм на този форум, ще го приема единствено в знак на любов, колегиалност, уважение, или каквото там се очаква от един почтен форум, посветен на едно почтено хоби. Изобщо съм искрено вярващ в доброто между хората и съм абсолютно убеден, че дори да играеш “лоуфул ивъл” в едно общество, раздирано от жажда за власт, интриги и откачени амбиции, рано или късно минаваш от “светлата страна”, дори това да ти коства живота. Ако не ви се вярва, това е само плюс - значи още живеете по-добре от доста хора, които вече са го осъзнали. Защото да знаеш, това означава да си предимно нещастен. :cry:

А лично за мен “животът” е просто една “advanced” ролева игра и всички ние се опитваме да намерим място и (ако може) да оцелеем в нея! И щом още търсим, значи и още сме в играта – а какво по-яко и хубаво от това? Може би единствено да се обичаме и то да се обичаме истински! :wink:
Айнщайн е казал, че само вселената и човешката глупост са безкрайни, но после допълнил, че за вселената не бил толкова сигурен...

lothur@abv.bg

Потребителски аватар
Асен
Регистриран: съб юни 07, 2003 9:20 am

Re: Още един “новак” на този доста любопитен форум

Мнение от Асен » вт окт 04, 2005 11:51 pm

Lothur написа: Сега като заключение искам да кажа, че нарочно нямам аватар, защото си търсех такъв с лика на Айнщайн...
Какво не му харесваш на това?
http://www.math.duke.edu/conferences/ei ... nstein.jpg
And Jesus said unto them, "And whom do you say that I am?"
"You are the eschatological manifestation of the
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
Muxau^
Регистриран: вт ное 01, 2005 9:45 pm
Контакти:

Muxau^

Мнение от Muxau^ » вт ное 01, 2005 9:55 pm

нищо не мога да кажа за мен. не се сешам какво , а и не е за казване, нито мога да систематизирам и преоткрия и вкарам информацията за мен в точни термини и графи :))

Аз съм Михаил Цвеов , от 1 март 1981 г
учил съм в Национална природоматематическа гимназия -математика и информатика
сега в технически университет - дизайн на механични системи
(което не пречи за всякакъв триизмерен дизайн и анимация, което много обичам)

аз съм всичко и нищо, интересувам се от много неща, но не ме бива и в малко.

Аз съм хубавия принц, превърнат в жаба
знам че на външен вид не изглеждам добре, но това не значи че не се интересувам от духовни ,интелектуални и културни богатства

Чувствителен съм , срамежлив, не излизам много, особено по заведения.
много обичам в парка сред природата

обичам природата, приятелите, техниката, изкуството, творчеството, културата, спорта
обичам даже същества, мразени от всички по дефаулт, които всъщност не са направили нищо лошо

Мисля че няма много хора, които биха ме определили като добър приятел, може би защото никой не може да ме опознае, понеже съм странен и затворен
гледам да съм добър с добрите и справедлив(и малко жесток) с лошите

аз съм от хората, , които искат да постигнат повече, отколкото могат, и това много ме тормози
все още не си знам мястото в живота, може би нещо с култра, творчество и изкуство, екология и техника

Тренирам народни и ирландски танци - с голяма радост

обичам книги и филми - фантастика, фентъзи, малко комедии, малко екшън
сега се сещам за "приказка без край", "завръщане в бъдещето", "землемория", галактическия стопаджия, див див запад, смотаняци, изтребител2000(много старо), рали кенънбоу...

обичам да играя и да правя компютърни игри, но сега не съм в час в тази област много.

харесват ми от много музикални стилове по малко.
а много - келтски и български народни

обичам насекоми, растения
обичаам да ям, да пея, да танцувам, да свиря на флейта и пиано, искам да пипна арфа

Потребителски аватар
taurus
Регистриран: ср фев 18, 2004 11:29 am

Мнение от taurus » пон фев 27, 2006 9:30 pm

Ми аз съм на 22 години,живея в Нови Искар,учил съм в ТХТ(сега ПГХТ).Харесвам рап,метъл,чалга(но само някои певци).Обичам да чета различна литература-фентъзи,фантастика,ужаси,трилъри. :twisted: :twisted: :pissedoff: :2cent: За друго не се сещам в момента,а ако някой иска да ме види в цял ръст,нека прочете статията на Ян Гамджий-"Искаш ли да поиграеш?-Гледната точка на един ролеви фен" и да разгледа снимката(аз съм момчето с червената блуза). :D :D :D
msi

Потребителски аватар
Menelvagor
Регистриран: ср дек 11, 2002 8:40 am
Контакти:

Мнение от Menelvagor » пон апр 03, 2006 12:34 am

мда и на мен ми е приятно Мартин Алексиев.роден в пролет 1985, в момента на 21 години (е тоя рожден ден няма начин да го забравя, но това е друга история). В момента се подвизавам във Варна с надеждата да обиколя страната това лято, но само ще се надявам, май пак ще бачкам като откачен да си осигуря безпроблемно студентство през зимата. Иначе за мен лично 176см, около 80 кг с тенденция за леко намаляване(ама това като стане по топло), къса кестенява коса, пъстри очи(никои досега не им е определил точния цвят). Уча във ВИНС-Варна специалност "Многознание" (всъщност е Стокознание но вие не се подвеждаите по името, не знаете за какво става дума, много накратно повечето аспекти на химията, физиката, математиката-работим с точност до 2%, ако е повече-4 часа допълнителна лабораторна практика и така докато влезеш в нормата, любимото ми е като ми дадат една епруветка от 15мл с 5-6мл нещо и кажат а сега имате 2 часа да определите състава на разтвора, ако не познаеш -> повтаряш, а да вече покрай едни бактерии, гъби и вируси знам и латински с две думи луда работа, ама шоу отвсякъде, особено ако видиш как някой се опитва да събере газ от въздуха в епруветка направо са разбихме от смях(ставаше дума за магнезиев оксид). Но стига толкова леко се отплеснах в спомените.
Слушам главно метал, но благодарение на съседите и брат ми съм свикнал на абсолютно всичко. По принцип добра душа, до момента в който Кофата на търпението ми прелее и тогава по добре да не си наблизо(това става само няколко пъти годишно). За рпг-то много благодарности на Lazar i Ironman че ми го показаха, въпреки че ме направиха на 2 стотинки като водех. Фен съм на фентъзито в момента главно на Стивън Ериксън, който го е чел знае за какво става дума. Аи до скоро може би не на 6нс но на 7нс със сигурност. чао и до нови срещи

Потребителски аватар
wqra
Регистриран: чет май 18, 2006 7:38 pm
Контакти:

Мнение от wqra » пет май 19, 2006 2:02 pm

Име: wqra
Обичам да слушам: Linkin Park , Marilyn Manson , Metallica , KoRn , Green Day , Fort Minor , Blind Guardian , Crematory , Red Hot Chilli Peppers , Nightwish , Lacuna Coil , Evanescence , Nirvana , The Rammstain , The Rasmus , HIM , 3 Doors Down , S.O.A.D. (System Of A Down) , Daf Loppard , Guns N Roses , Scorpions , Б.Т.Р. , Disturbed , C.O.F , (Cradie Of Filth) и др.
Мразя: Курвите,Чалгата,Тези,които ми се правят на голяма работа...,себе си :) ...
Години: 15г. (но не забравяйте,че сега сме 2006г,т.е. другата година ще съм на 16 и т.н. :D )
Believe me!

Paranoia
Регистриран: пон май 29, 2006 3:57 pm

Мнение от Paranoia » пон юни 05, 2006 9:27 pm

и моето инфо...
аз съм нов тука, но иначе, като гледам съм един от най-старите.

попаднах тук съвсем случайно (търсейки първите две части на "пътят на тигъра". велика книга). и все пак "случайност" е просто друга дума за "съдба". от известно време ми се струваше, че нещо съм сбъркан, че не е нормално човек на моята възраст да има такава нужда да играе. сега виждам, че не съм сам. надявам се да прекараме заедно много хубави часове в този, другия свят на магиите и стоманата.
но по същество:
казвам се калин и съм на 25.
живял съм във враца и ботевград, а от 6 години живея в софия. допреди година и половина бях в "студентски град" ("вечният курорт". винаги ще го шпомня какъвто беше - цялата хипария - свободата и мизерията. сега е различен. много по-лъскав, по-суетен и безсмислен), а понастоящем живея на квартира с приятелката си, двама стари приятели и гаджето на единия. при нас е весело:)
завършил съм пмг в ботевград (математическа паралелка) с пълно отличие в далечната 1999г.
после завърших и виас. сега съм дипломиран архитект и уча второ висше (пак във виас).
работя по специалността си.
чета много. майка ми ме запали по четенето, когато бях 11-12-годишен с книгите-игри. от тогава постоянно чета някаква книга. както повечето от вас (предполагам), обичам фантастика и фентъзи, изчел съм повечето неща на ст. кинг, обичам толкин, тери пратчет, дъглас адамс, удхаус и др.
геймър съм от малък. първият ми компютър беше правец 8с. сега имам мощна конфигурация и бърз интернет. играя главно rpg и стратегии. най-великите игри са civilization3 и arcanum.
рисувам добре (даже правих изложба преди време), имам написани няколко стихотворения и малко проза, играя баскетбол, обичам киното, обичам да ходя на море и планина, давам всичко за приятелите си.
обичам музиката. дълго време бях метълче. сега слушам и други неща от различни стилове. мразя чалгата не толкова заради самата музика, колкото заради манталитета, който налага.
увличам се по източните философии.
когато бях студент пиех доста. сега пия рядко, но за сметка на това - по много, пуша умерено и имам още няколко порока, които ще ви спестя, поне засега.
какво още...?
а, да. висок съм 188см. и тежа 92 кг. имам къса тъмна коса (навремето беше дълга 70см) и кафяви очи. от 5 години нося пиърсинг на долната устна.
това е истината. само истината и цялата истина. или поне 30% от нея, стари 50.
Paranoia will destroy ya!

yoyovec
Регистриран: вт авг 02, 2005 10:28 pm

Мнение от yoyovec » съб юни 17, 2006 10:29 pm

ОбщиАми казвам се Кирил, от град Монтана, работя като оператор в местната кабелна телевизия, 25г., следвам Право в СУ, което малко позарязах, поради различни причини...
ЛичниЧуството ми за хумор е от нулево до прекалено. Когато ми е най-зле най-много иронизирам себе си, с цел повдигане на духа. Често ми се менят настроенията, но по default съм веселяк и изключително изнервящ оптимист. Изпадна ли в някаква криза ставам скучен, затварям се в себе си и се държа арогантно.
Обичам - бившата си прятелка, да спя, да пътувам, китарата си (на която знам да свиря 3 пиянски песни на 3 акорда), ЦСКА, Нирвана, морето, книгите, Пътеводителя...
Мразя - ориз, чалгата, латиноамериканските сериали, феновете на Левски (като общо понятие), комунизма (въпреки че имам прекрасна колекция от соц. символи)...
Положителни - Както казах веселяк и отпимист, способност за намиране на нестандартни решения (поне така казват), мечтател, толерантен, държа на приятелите 5-6 на брой...
Отрицателни - мързелив, пия, пуша (откакто поскъпнаха цигарите все по-често), пея фалшиво, несръчен, разхвърлян, разсеян, мноооооого чуствителен и оттам големи главоболия създавам и на мен и на околните, не мога да се разлюбя вече година...
Хоби - Чета изключително много фантастика и фентъзи. Общо обичам всичко свързано с тези два жанра - книги, филми, игри... Опитвам се дори да пиша, когато не ме мързи, бивш фен на книгите игри...Фен на Стар Трек, Властелина и Пътеводителя. Имам идея за онлайн интерактивна книга - игра - енциклопедия и "още нещо"(цитат от "Оркестър без име"), което досега никъде не съм видял в интернет пространството. Концепцията ми е готова в главата, но най-вероятно няма да се реализира скоро.
Ролеви - Тук трябва да си призная, че опитът ми в Ролевите игри е нулев. Тук, в Монтана дори се съмнявам, че някой практикува това хоби. Всичко, което знам за РИ е от този форум, в който попаднах случайно, мисля че видях интервюто с Майкъл Майндкрайм. Стана ми интересно и мисля, че ако имах възможност бих играл редовно. Следя форума всеки ден, макар и да не пиша, поради липса на компетентност и елементарен опит. Имам богата фантазия и артистични умения и мисля че се вписвам в качествата на Ролеви Играч.

Потребителски аватар
Hazalad
Регистриран: пет фев 13, 2004 3:39 pm
Контакти:

Мнение от Hazalad » нед юни 18, 2006 7:10 am

О, йойо, тебе те знам отнякъде:) Ми здрасти и тука:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Shamajotsi
Регистриран: ср ное 23, 2005 12:17 pm

Мнение от Shamajotsi » пон ное 27, 2006 11:55 am

Име: Иван Любомиров Димитров

Рожденна дата: 08.02.1989 г.

Житие и Страдание (откъси от главите от шеста до седемнадесета): Още отпреди училище обичам четенето и математиката. Следствията са много, но ще спомена трите най-важни. На първо време, в първи и втори клас беше голяма скука. Също така, в четвърти клас станах фен на Толкин – когато чествахме идването на новото, двуилядно лето Господне, на мен ми подариха “Хобит, Билбо Бегинс или дотам и обратно”. Харесах я, писах за нея в шедьовъра си “Как прекарах зимната си ваканция”, и ей ти късмет – моята учителка се оказа върла толкинистка (тук е ред да изкажа благодарности на Госпожа Николова – евалата, госпожо, вие ме направихте човек)! Като разбра, че съм харесал книгата, тя вметна “между другото”, че “Хобитът” имал продължение, шедьовърът “Властелинът на пръстените”, и ей ти как на десет години станах почитател на Толкин, а и на фентъзито като цяло.

Третото следствие, както бях тръгнал да ги изброявам, е че ме приеха в СМГ след четвърти клас, като ме бяха сложили в “ударната” а-паралелка. Там срещнах едни от най-големите пичове, които съм познавал някога, които, като мен, бяха почитатели на Толкин, фентъзито, математиката, природните науки и всичките им производни. Съответно, всички се бяхме впечатлили от паметната статия на Орлин Широв за ролевите игри, издадена във февруарския брой на PC mania от 2001 година. Навихме се да пробваме тези Пен’ен’Пейпър ЕрПеГе-та. Пробвахме се да си направим система (не се смейте!) – не стана. Пробвахме AD’n’D – имаше точно една сесия, в която играчите успяха да си направят герой, един реши още отначалото да се отцепи от колектива, пратих му едно зомби, героят умря на втория рунд и сесията свърши. После издадоха “Здрач над Ендивал” и “сагата” се започна – след “Ендивал” играхме (тогавашното) “Приключение с меч и магия” (велико! Кога ще се появят старите броеве на Фентъзи Фактор, както сме си на темата?), след това D’n’D трета ревизия (Широв, който по това време още учеше в СМГ, ни снабдяваше със зарове), а сега се играе Аксиом 16 – ултимативната за групата, в която съм, система. Та така станах почитател на Ролевите Игри.

Относно РИ: В групата, с която играя, обичаме да има от всичко в достатъчни количества. Странното е, че допреди половин година, във всяка сесия с мое участие, разказвачът бях аз, макар и често да използвах герой, за да изпитам и аз тръпката от попълването на дневници и уж когато някой заеме моето място да има с какво да играя. Последното взе, та стана, след като разбрах, че то не се изисквало само въображение, а и къртовски труд. Това лято си казах “Стига!”, престраших се и отдадох поста. Всички сме доволни – двама се пробваха като разказвачи, като взе че им хареса, а и се оказа, че мръсниците му с мръсници въобще не бяха новаци в тази сфера – учили са се от моите грешки! На мен пък ми дойде прозрението – то било много хубаво да си играч!

Описание: Пу, да му се невиди! М’чи отде да знам? Висок, атлетичен, чаровен, красив, умен... Иначе съм среден на ръст, като телосложение съм отслабващ, за чара не знам, малко съм пъпчив – все пак още ме тресе пубертета – ама това ме краси още повече. А че съм умен, умен съм си!

Това е от мен за мен, другото е от вас...
シャマジョツィ
しゃまよつぃ

Отговори

Върни се в “Метафорум”