Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

А, кой беше ти? (Представете се!)

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
cherno_slance
Регистриран: вт май 20, 2003 1:45 pm

Мнение от cherno_slance » нед мар 14, 2004 8:49 pm

Антон Николаев Фотев
Роден в София през Далчната 1975 год.
Живея в Бургас.
Женен за най-симпатичната, пухкава , синеока котка на света.Казва се Стела.
Имам дете на година и половина.Дъщеря.Скоро ще проговори-- живот и здраве.
Последна година в ЮФ на СУ "Климент Охридски".
Пиша разкази от шести клас --това ще рече някъде от 1988 . Ако съм изчислил правилно.
Чета от трети клас -Първи автор Ханс Кристиян Андерсън...после им изгубих бройката.
Тренирал съм ББУ , асеновградското .После бокс , тай-дзи и пак бокс.Заради проблеми с кръста наскоро отново почнах Тай-дзи.Понеже октомври мин. год. загубих три поредни спаринга осъзнах че не ставам за боксьор с ръст 169 при тегло от 82-84 килограма.Започнах да тренирам първите две атаки на Уин-чун...Това не боен стил...това е средство за пребиване на по-едри , силни и бързи противници.
Иначе съм добър човек , защото непрекъснато осъзнавам и контролирам насилието в себе си...
Обожавам жените и затова никога няма да изневеря на съпругата си- тя е божество от плът и кръв- дори и на възраст от 27-ем , напълняла и вечно забързана...Важното е че има добри гени...дъщеря ми ще има дълги крака.....
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Immortal
Регистриран: пет мар 05, 2004 10:56 pm
Контакти:

Мнение от Immortal » нед мар 14, 2004 10:00 pm

Мнението на черно слънце ми изкуши и аз да драсна няколко реда тук. С него, ехе.. отдава написахме едно разказче в "Приказка Безкрай", което всъщност събуди интереса ми към този форум. И до ден днешен именно тази част от форума ми е най-интересна, черпя идеи от нея и от време на време поствам по някое мое (скромно) творение (написано в пристъп на мрачно настроение или под влиянието на алкохол...). Но стига съм празнодумствал, следва по-конкретна информация.

име: Атанас Ласков
псевдоним: Immortal

Какво да кажа за себе си... роден съм 1984-та година, което към настоящия момент, ме прави 19 годишен (неориентиран) тип. Занимавам се главно с програмиране, смея да заявя че съм доста добър във това, но понякога ме избива на творчество и емоции. Именно в такива моменти наблягам на четенето на фенъзи, а ето че ми се въртят идеи и за писането на такова.

В момента се занимавам с Web програмиране, което е напълно задоволително, защото ми плащат :twisted: . Но пък материалист не съм, по-скоро може да се каже, че ходя из облаците. Смисъла на парите не е в самите тях, а в честта, която носи притежаването им. И да - честолюбив/себелюбив съм, въпреки че мога да го контролирам (когато обществото го изисква).

Като цяло лесно се паля по разни идеи, пък и сам генерирам известно количество такива, но пък съм постоянен ако стане дума за нещо което ме вълнува. От друга страна най-трудното нещо на света е да се заставя да правя нещо което не ми е интересно или е против волята ми.

Но стига съм говорил/писал. Нека дам думата на следващия...
Lord of Waste, King of Nothing, Guardian of the Void

Потребителски аватар
Kulhoon
Регистриран: нед мар 28, 2004 9:11 am

Мнение от Kulhoon » нед мар 28, 2004 11:40 am

Васил Иванов,01.06.1975 ---------------> леко поостарял,но не поумнял :D

Работя в интернет клуб в Бургас.Неженен(и слава Богу).
Интереси : Чудовищно много...
Псевдоним : Kulhoon (ако някой се интересува,да ме пита защо точно този...)

Потребителски аватар
nifredil
Регистриран: пон мар 29, 2004 12:03 am
Контакти:

Мнение от nifredil » пон мар 29, 2004 12:38 am

ами и аз да се регна накрая. доста народ от тука го знам и те ме знаят, ама аз да си кажа за моята скромна особа"
нифредил съм, скоро ще навърша 22 (бляк). у4а и живея в пловдив (ПУ)
само рпг , метал и книги са ми в главата, по малко и у4ене. оби4ам да яздя, когато имам пари, разбира се, което е доста рядко. на кон не съм се ка4вала доста отдавна. за сметка на това си имам 4ерна маца вкъщи на име коруин (а познайте на кого е кръстена), която само знае да ме4и и да дере другите. а тя много ненавижда аза м/удругото. търся си постоянно с кого да цъкам и какво да цъкам.
много държа на приятелите си, нищо 4е са само мом4ета около мен. родена съм в плевен, имам си прекрасен по4ти 6 годишен племеник там, който разпознава dimmu borgir от cradle of filth. знае и кво е диабло (все покрай леля си разбира се). оби4ам да пиша ,макари 4е сега нещо не ми се пише. едно от творенията ми го нари4ам книга, има и такива дето лъжат, 4е им харесва:)
ами за друго не се се6там...мразим да мислим :wink:
Mighty warrior for the legend ride again from the
hills for peace and love to the sea of gold my
land must be free

Потребителски аватар
ALDARON
Регистриран: нед яну 04, 2004 8:21 pm

Мнение от ALDARON » пон мар 29, 2004 6:57 pm

Казвам се Виктор. От София съм. Роден съм на 17 Февруари 1986г. В момента съм на 18години...дърт съм вече ей :) . Много обичам да чета книги, още от малък четях приказки, след това приключенски романи а сега от няколко години се запалих по фентъзи жанра и в момента етажерката за книги заплашва да ми падне на главата натежала от голямо количество тежки книги. Много обичам природата, мога да се разхождам из горите по цели дни и да се наслаждавам на красотата която ме обгръща. Падам си и малко природозащитник така че ако някои извършва масов геноцид над комарите на НС4 ще отговаря лично пред мен! ( майтапя се разбирасе точно комари не бих тръгнал да защитавам, но за други животни твърдо да). Като музика слушам най-вече метал и dance ot 96-99г ( Fun Factory, Ace Of Base, E-Type, Snap той е по-старичък де ама пак е такава музика), но всеки стил музика си има своите добри черти и слушам и други жанрове( едно пояснение Чалга и рап не слушам...бг рапът не го понасям направо ). От метала любими жанрове са ми heavy и gothic ( this is the music for my heart, for my soul for ...) . Част от свободнотo си време го прекарвам в писане на книга. Външност : висок 180см, 70кг, дълга кестенява къдрава коса до раменете, кафяви очи... отговаря на името Алдарон :) . Обличам се в черно почти винаги. Страдам от типичната за водолеите разсеяност и постоянно се рея в облаците :) . Играя на компютърни игри от 4-5кл ( едно уточнение не нося очила/лещи знам как да не прекалявам с дадено нещо и за това нямам нужда), най-вече на стратегии и рпг, но напоследък нищо не играя само чат пат бия curie na HL :) ( не можах да се сдържа ей :) ). По настолни ролеви игри се запалихме с един приятел преди 2м някаде ( малко е знам но какво да се прави ) в момента играем по WoT ( Wheel of Time). Аз и Glorfindel ( той няма нет и за това не се е регнал във форума, иначе е на мойта възраст, чете фентъзи, слуша метал...абе ще се опитам да го накарам да напище нещо и той за себе си) ще идваме на Националната среща ( за пръв път). Иска ни се да играем по D&D3.0 или D&D3.5. Не сме играли преди по тази система ( мдам честен човек съм си). Ако има желаещи ще се радвам да направим нещо по въпроса...примерно тема в Организационния или просто ми пратете лично съобщение.
За всички които ще прочетат това и ме познават Поздрави! А за другите ми "Приятно ми е", за съжаление в момента бързам...Тъмният елф Алдарон побягна отново през гората...стискаше неспокойно лъка си...тъмнозеленото му наметало се вееше зад него...очите му шареха отпитвайки се да открият враг...немирни къдрици се бяха спуснали по челото му...скоро силуетът му потъна в горската тъма...след няколко минути отряд орки премина по следите му...

Потребителски аватар
AZA
Регистриран: нед яну 04, 2004 5:27 pm
Контакти:

Мнение от AZA » съб апр 03, 2004 9:32 pm

Данните:
АЗА
Истинско име : Ангел Запрянов Ангелов
Роден на : 18.04. 1980 - дъртак ви казвам ве :) !
Зодия : Овен
Град : Пловдив - градът на тепетата, кои не го знай а ? 8)

Характер : Обожавам дъжда!!!!Особенно летния топъл дъжд...
Обичам приятелите си, но за сметка на т'ва те са малко. По характер, съм малко шантав, ама .... ко да се прави.По принцип не изглеждам много затворен , но рядко човек може да разбере какво ми е в главата и .. другаде :) с 2 думи :затворен и неразговорлив. Чувство за хумор се намира , макар и понякога да не е много. Обичам хубавите музики , избирам стила и бандата в зависимост от настроението си .. Обичам животните, май само с котките не се спогаждам , ама те сами си го правят.Обожавам кучетта и вълците , след като умря едно и друго ми избяга ( куче ) в момента съм без , поради факта , че имам забрана :evil: , аве аз да си намера пък .. нека си има забрана :twisted: .. Ами тва е .. който иска да знай нещо повече за мен , отдолу има 10000 начина да се свърже с мен ... а да в IRC се подвизавам с ник AZA и не само де ... аве #manowar , #endyval и питате за мен , ако толкова ви трябвам :) ..Айде стига ви толкова за сега ...

Любима музика : ManOwaR , NightWish, EvaneScene , The 69 Eyes , Metallica , Dream Theter , MoonSpell ... уффф мързи ме ве ... стига ви толкова... дърт металяга и тва е ! :)
Любими игрички : Ами кажи речи всичко в което се иска малко мислене , сега не ми се мисли :Р и за тва няма да ви кажа.
In The Name Of The Holy Wolves Freki & Geri ...

Потребителски аватар
darkMaste
Регистриран: нед апр 04, 2004 3:34 am
Контакти:

:)

Мнение от darkMaste » нед апр 04, 2004 3:55 am

аиде понеже сте мои хора ще мина на кирлица :)
Ами то по аватара ми си личи че съм лешник ( всъщност съм гъба ама не мога да убедя Раистлин които не спира да твърди че съм лешник ! )
Иначе местопребивавам вече няколко години у софията иначе съм си от добрич бродех преди известно време из някви ирц канали и форуми ама не съм са мяркал от ноу време таи че пак съм тука :)
а да и
имаше още нещу ма го забраех които иска да знаи да пита имам и АиСи киу таи че
аиде :)
I drink therefore I am !

Потребителски аватар
Buda
Регистриран: чет апр 29, 2004 12:47 am
Контакти:

а ето го и малкия Буда

Мнение от Buda » чет апр 29, 2004 1:32 am

мдам наздраве за второто ми мнение :P
такааа.... Който ме знае като Буда ме знае сущо и като Олег :) , а който не ме знае като Буда не ме знае въобще :P
на 17 годинки и всичките ми отиват :P
От софия съм въпреки че имам и полско и руско (което май най си личи) :D
уча в седмо СОУ ма малко съм... бе както и да е, неа ма виждате там често :)
некъв Метъл (металист, металург както вика баща ми) са вода... но това не означава че съм затворен от към музикално отношение напротив.... само не и чалга :)
такаааам... Инереси никакви постоянни може би защото съм импулсивен и непостоянен и още търся своето призвание на този свят (дано не умра преди да го намеря)...
лека по лека се зарибявам по тез РИ и ще видим ко ша стание :P
снимка за ся неа да слгам че ша се смейти пък и никой не е искал :P
Хайди за ся толкоз :D
Това е текстови блок, е прикачан в края на съобщенията, които пускам. Има ограничение от 255 символа. Нарича се подпис, и е в този вид защото нямам идея за друг сега.

Потребителски аватар
Вачето
Шефче
Регистриран: пон апр 28, 2003 11:26 am
Контакти:

е те това сям аз

Мнение от Вачето » съб май 01, 2004 12:41 pm

Е да се почваме значи...

Казвам се Иван Славчев и съм се родил на 29.07.1983 (същата дата като Dete_Ha_Ada само че 7 часа преди него)

Гледам повечето са се писали красиви и стройни. Аз пък съм грозен и съм ~105 кила, висок съм ~185 сантима и имам черна коса и кафяви очи.

Прякори имам много но recently used са: morti, mortimur, вандер и може би още някои, които не се сещам в момента. В междумрежестото предавано бъбрене (IRC) се подвизавам главно и основно с ник mortimur.

Ролевите игри са ми приятно и почти непознато занимание, тъй като съм играл много малко и то само ендивал и вампирите (като идея и свят май вампирите ми харесват повече).

Живея в София и уча в НСА (национална спортна академия, за който се чуди. Знам, че има и такива.). Специалност Кинезитерапия (това няма да ви го обяснявам сега, само да знаете, че не е прост масажист, щото за такъв е достатъчно и 3 месечен курс, не 4 години обучение).

Като представител на един малко познат сред вас ВУЗ мога да ви кажа, че все пак хората там четат, макар и рядко, а аз - основно фентъзи и научна фантастика и никога не си правя труда да запомням името на авторите.

Музика слушам много и най-вече рап, реге, рага, chillout, метал, цимент и какво ли още не включително всякаква класическа и много БГ народна музика. Чалгите малко не ги понасям, главно заради позьорските истории.

Ако на някой му е интересно, почти постоянно съм в интернет и няма да му е трудно да ме открие.

Well... That's all folks...

Борислав
Регистриран: пон апр 26, 2004 11:55 am

Това съм аз!

Мнение от Борислав » вт май 04, 2004 3:30 pm

Име: То си пише :D .
Псевдоним: Firestorm Viper или Viperio
Тази година ще чукна 18 (къде отиде тая младост :( ). Уча за програмиране и живея за фентъзи. Какво да се прави, книгите игри умряха, но както един техен автор беше веднъж беше казал " ... но не и техните (по)читатели, какъвто именно съм и аз :D .
Принципно обожавам фентъзи света, книгите и картинките, но още от малка тапичка съм ГОЛЯМ фен на фентъзи създанията.
За сега - Доскив!!! :D :D :D

P.S.: Сега с един приятел работим в/у моята идея за енциклопедия на Фентъзи същества. Ако някои се интересува, в Организационния форум съм създал тема с това име.
Surrounded by flames...
The world ablaze...
Doomsday for all!

Потребителски аватар
Асен
Регистриран: съб юни 07, 2003 9:20 am

Мнение от Асен » ср май 12, 2004 2:21 pm

Е, аз съм явно стар човек... :lol: 23 години...на 14-годишните (no offense!) може да им се виждам "съвременник на динозаврите!":)
Завършил съм Международни Отношения в УНСС, пак там съм 4-и курс "Право". Завършил съм и 9-а ФЕГ в София, "Алфонс дьо ламартин", по което време изчетох де що имаше книга-игра в България (без тези на Сим Николов и повечето спортни), както и някои, неизлизали в България...наприемр, първите две части на "Пътя на Тигъра"!:)
Неженен (има си хас!) и свободен (по липса на време за търсене 8) , за сметка на това пък намирам време за фентъзи и за останалите си любими занимания...странно, а?:))
185 см, 90+ кг (не знам точно колко е "+":)).
РИ-системи: Гърпс и Аксиом предпочитам, но съм водил и по Д&Д3.
Основно правило при воденето: "Ако правилата дават нелогичен резултат, правилата да вървят в Долината/ Портата на смъртта/Най-забутаната Сянка, откривана някога/Огледалният коридор/друго място-според последното четено от мен фетъзи!" 8)
Хоби (освен РИ): много са бре!:)
Относително кОлтурен човек, казват всички, дано не е от страх...не съм заплашвал никого де, ама знам ли!:)
Ник: Асен, Асен Г (според темата на форума).
Имената на героите ми почти винаги имат значение, но някои хора издивяват, като им го обясня...
Слушам: Класическа и фолклорна музика (не бъркайте с поп-фолк! :twisted: ), джаз, всичко твърдо, ако не е запис на металорежещи машини:), латино и някои други... 8)
Любим вид персонажи: Мистик-шпионин-войн-вещер:) и комбинации от тях, макар че за разнообразие бих играл с почти всичко...
Раси: Човек, полу-елф, полу-орк, но има и изключения...
Любими автори: Мартин, Гай Гавриел Кай, Сапковски (може и да е защото не го познавам лично, както казват някои:)), Зелазни, Пол Андерсън, Мария Семьонова, Иван Атанасов, Ник Перумов, Стивън Бруст, Толкин, Фриц Лейбър, Артуро-Перес Реверте, Ю.Ю. Сенчуков...добре де, последните два не са точно фентъзи-автори:), но трябваше да ги спомена!
Като цяло, това...ако съм пропуснал нещо чак толкова важно, ползвайте ЛС:).
And Jesus said unto them, "And whom do you say that I am?"
"You are the eschatological manifestation of the
ground of our being, the ontological foundation of the context of our very self-hood revealed."
And Jesus said"what?"

Потребителски аватар
Noal
Регистриран: чет яну 31, 2002 12:11 am

Мнение от Noal » вт май 18, 2004 4:02 am

За повечето хора тук сигурно съм неизвестна личност, други може и да са ме запомнили с нещо. Тва е щот се появявам от дъжд на вятър за един месец примерно и после ме няма 10 месеца. Ама да се представя:
Име: Евгени (на никой не му пука за фамилията ми, тъй че няма да я пиша)
Възраст: на 19 съм. На бял свят съм се пръкнал на 17 юли 1984-та година, някъде между 6:00 и 7:00 сутринта
Адрес: Ми по принцип съм от Бургас, ама в момента живея и уча в София, тъй че там ще ме търсите.
Висок съм 180 см, слаб съм, очите ми по принцип са сини, макар че навремето бяха зелени... абе от време на време имат неопределен цвят. Косата ми е кестенява, кожата ми е с цвят на кожа и т.н.
Пет години съм учил немски, ама ся вече са оттървах и в момента съм в специалност Анимационно кино в Нов Български Университет, което трябва автоматично да ви говори, че рисувам, макар че все ме мързи. Ама много ме мързи. Чета основно фентъзи, макар че от време на време се случва и нещо друго да ми мине през ръцете. Любим автор вече от 6 години ми е Тери Пратчет, но чета и Толкин (в момента привършвам "Властелинът на пръстените"), Робърт Джордан, Робърт Хауърд, Р. А. Салваторе, Реймънд Фийст... въобще чета всичко, що е фентъзи. Относно музиката нямам абсолютно никакви претенции, т.е. и чалга и БГ рап слушам и народна музика слушам и всичко което ми пуснат. И не само че го слушам ми мога и да му се кефя. Всичко зависи от градуса. А като стана дума за това - пия като има повод. Празници, рожденни дни, домашни купони и т.н. Иначе само биричка. Основния ми порок е, че пуша. Да! Вече две години. Не се гордея с това, ама няма как. Някой ден сигурно ще ги откажа. Иначе и по жени се случва да ходя, ако имам късмет да ме харесат, ама с това не прекалявам. К'во друго? А, да! Обичам котки! Много! Онзи ден бях на изложението на котки и беше супер яко! Имам си красив сиамец, който обича да яде, да спи и ако му остане свободно време - да прави к'вот си ще.
За ролевите игри к'во да ви кажа? Там положението е трагично! Зарибен съм от... няколко месеца преди да излезе първия Ендивал. Това какво ще рече? Повече от три години? Проблема е, че досега още не съм играл. Нямаше с кой! Само двамата с един приятел сме зарибени, пък то само двама не става. Всъщност двамата си направихме една супер проста системка "Зандан" (по едно време имаше тема във форумите, даже правилата бяха качени в нета), която си играехме по време на часовете в училище. Това е най-близкото до РИ, което съм играл. СЯ сигурно си мислите "Тоз пък! От три години да е фен и да не е играл!". Ми на! Не съм!
К'во друго? Ся не се сещам. Ако някой го интересува още нещо - ЛС.
Айде, че пак написах цял роман...
-"What shall I do?"
-"Well, if you see anything crawl out of the sea and try to breathe, you could try telling it not to bother."
-- Rincewind and Eric at the Beginning of Time

Потребителски аватар
Ереглос
Регистриран: нед апр 18, 2004 6:42 pm
Местоположение: Пловдив Yeah,c00l ,super,яко меч,само така,радвам се че съм яден японец!!!!!!1

Мнение от Ереглос » пет май 21, 2004 10:25 am

Ами, 14 години,любими автори предимно Толкин(има и други но не са ми 4ак толкова любими :wink: )
Рожденна дата 10.12.1989 г.
Любима музика:метъл
Дребен на ръст...и об6то взето тва е....а име Иво
Последна промяна от Ереглос на вт сеп 07, 2004 9:25 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Felagund
Регистриран: пон апр 19, 2004 7:33 pm

Мнение от Felagund » пет май 21, 2004 8:53 pm

Име: Антон
Рождена дата: 15/09/1986
Местожителство: Пловдив
Любими автори: предимно Толкин
Ролеви системи: Ендивал и ДнД играя рпг като започнах с Ендивал от около 3 год.
Любима книга: Силмарилион
Описание: Ръст-165 см, очи-синьо-зелени,много съм слаб и моля ви не се хващайте за главата като разберете , че съм едва 50кг ( като доскоро бях едва 43 :shock: ) ,кестенява коса.
Ами май е това.

Потребителски аватар
Dew
Регистриран: вт юни 15, 2004 10:08 pm

Мнение от Dew » вт юни 15, 2004 10:25 pm

Привет и от мен.

Име:Йоана
Години:16
Град:София
Раса:Бледолика
Любим автор:Толкин
Любима музика:Предимно хеви метъл,мааалко пънк и много брит рок.
Хоби:Свиря на бас китара /начинаеща съм.../

/ме се почесва..."Ами това е" :)

Потребителски аватар
gadulin
Регистриран: чет юни 17, 2004 5:27 pm

Мнение от gadulin » пет юни 25, 2004 10:51 pm

Казжам се Станислав, ма повечето ми познати ми викат или Стъ или Стънич.
Роден на 30.11.1983 в Харков (Украйна).
Отличителни белези: малко брада(особено кат съм обръснал останалата :D ) и щръкнала коса(на естествен принцип (волтажа брои ли се? :) ).
Живея в Търговище, уча в Русенския КСТ.
Занимавам се малко с програмиране и компиутърна графика.
Хобита: рисуване и колоездене(заради адреналина).
Харесвам почти сякви игри , най-вече РПГ-та :D . Играл съм малко Ендивал и на една моя система(доста постна, като невключим ваображението).
За мен правата вяра е метъла :D .
Понеже несе сещам задруго толкоз от мене.
Мииииииии
Само метъл копеуета :))

Потребителски аватар
VORAC
Регистриран: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от VORAC » пет юни 25, 2004 11:01 pm

Моя милост
[koj po dqwolite go beshe modnal taka?!?!]
Последна промяна от VORAC на пет яну 28, 2005 12:52 pm, променено общо 1 път.
According to the dwarven tradition, a dwarven male who is unable to best his wife in a show of physical strenght, is called an Engineer.
AoW2Изображение

Потребителски аватар
Consumed
Регистриран: пон май 10, 2004 8:41 pm

-

Мнение от Consumed » съб юни 26, 2004 2:05 am

Доде и моят рет да се представя.

Име:Димитър /другото го махнах щото ма дразни/
Местоживеене:Габрово /и това го махнах/
Рожден ден:05.05.1988г. което значи че съм на 16
Описание:Ами висок съм некъде 170-172 см.Тежа различно (един кантар показва 65кг. друг 70кг. вече незнам),а за останалото не искам да говоря защото ще се смеете до насита :oops: :oops: .
Очи:Неопределени (До момента и аз не знам какви са точно)
Коса:Много прилична на черна ама не точно.Гледам да я реша редовно ама сега както имам мако няма голяма полза от това.
Уча в ПМГ Акад. Иван Гюзелев (При Максимално Глупавите) 9 за 10 клас.
Моето хоби е да играя МНОГО на компютърни игри и на настолни рпг варианти.Също и да карам СК8 :roll: .
Личните ми интереси са да завърша Информатика и да продължа да уча и да стана най-добрият програмист в България,и да превзема света по интернет (това е в скоби).
Любими автори:Не искам да обидя никого но мразя да чета книги и никога не бих почнал да чета нещо просто еи така от удоволствие.

И тъй като гледам че болшинството слушат метал ще кажа само едно метала е за селяни
Аз слушам PUNK и от време на време и техно.Любими групи:Lagwagon,Millencolin,Consumed,Bad Religion,Rage Against The Machine,Ally Life,Avril Loving,NIGHTWISH (от скоро) и други :twisted: :twisted: .

А за характера ми може да поспорим малко.
Добри страни:Много добър приятел съм,пазя таъни,с развинтено чувство за хумор,според едно момиче от моя клас съм бил много пекан (за което не съм сигурен) и маи е само това.
А сега лошите:Понякога съм много гаден (правене на гадни номера и т.н.),според същото момиче от моя клас съм и злобар (обичам да злорадствам по адрес на другите,но после ми се връща тъпкано),изключително затворен човек съм също което не е в мой +,много неуравновесен съм (когато някой ме ядоса си го искарвам на първия срещнат човек няма значение кой е той (но това е силно преовиличено)) и то май е само това,да се надявам.

И нека да навлезя в дълбините на темата. :idea:

Значи историята която ме вкара в РПГ пространството е доста странна и няма да ми стигне и една тема за да я напиша.Само ще кажа че Argat Murketo ме запали и на мене зе че ми хареса.
Любима раса:Деанлини (в последствие Дриади)
Любим клас:Първите ми герои вярно че бяха некакви си "скапани" войни но в последствие се спрях на Духовници (Cleric за системата Д&Д) но не мога да кажа защо.
Уклон:True Neutral (май такива тука няма,освен мен де)-винаги си меня позицията ту съм добър ту лош,ту спазвам закона ту го нарушавам и на всичкото отгоре и го нарушавам много често.
Имената на героите ми никога нямат слисъл с това което ще се играе (пр. последният ми герой на Д&Д е Теодред ди'Авалон)

Аз сум активен играч от 1 година и половина с период от 6 месеца на испитателен срок и 2 месеца в аматйорски групи.Надявам се този ми напредак да се развива и по напред.Имам опит и като водещ но не голям и само в рамките на аматйорски групи.

Ами да се надявам че това ще ви стигне за да разберете що за човек съм,но най-точна преценка се добива от втората среща с мен (както беше казал някои "Първите впечатления винагъ лъжат")

ПП:Да се надявам че с този пост не съм спамил (чесно да си призная не знам даже какво е това). :D :D

[от TBoNe: разчистих спама, човека не е искал да обиди никой, моля не почвайте пак]
Последна промяна от Consumed на вт авг 17, 2004 5:40 pm, променено общо 4 пъти.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Xepa
Регистриран: нед юли 04, 2004 1:32 pm
Контакти:

Мнение от Xepa » нед юли 04, 2004 3:34 pm

Име: Надя
Възраст: Над обща средна- 28 (31 март 1976)
Занимание: Майка
Семейно положение: Щастливо омъжена
Вид: Голяма и мека (важи и за душата)
Призвание- Успешно играе ролята на кошче за душевни отпадъци и гузна съвест, но всичко това е маскировка на манията й да завладее света
Живее в София, родом от Ямбол (полурусначе)
Статус: Пълно нюбие
РПГ- засега само на компа има желание да опита настолно (Ситния след 3 бири така разпалено обясняваше за някакви 5 сандъка в джуджешки свят, че няма начин да не ти се прииска, дано с тая убедителност никога не стане дрогдилър ще загазим яко)
Слабости: Една, казва се Алла и е на година и 2 месеца. И не отказва ром с кола (майката не малката :lol: )
Поздрави и Почитания!

Потребителски аватар
Votan
Регистриран: вт юли 27, 2004 7:12 pm

Мнение от Votan » ср авг 04, 2004 7:31 pm

Така...
Никой тук не ме познава все още... Причината е съвсем тривиална, този форум бе открит от мен доста на скоро и още не съм имал време да го абюзна ;-) .
Кратката информация, която давам за себе си, без бой е следната:
30 годишен невротичен, безпаричен художник.
Кусурите си няма да си изброявам - много са. Грешен съм и много глупости съм сторил / но слава богу тук не ми прилича на изповедалня, макар, че мернах някой интересни самопризнания ;-) /, но сега съм се закротил, защото съм женен, достан настъпан и нямам време за магарии... не че не ми се вършат. Станах любител на DnD отскоро и честно казано бях доста огорчен, че не съм открил този свят по-рано, но нейсе - сега си наваксвам. ;-)
Работя като оператор в едно малко клубче. Цъкам Меджик / Magic The Gathering / и си рулирам Джудженцето из дебрите на Фаерун. Меломан съм. Имам специални интереси в областите: Сравнителна Религия, Северен Шаманизъм, История... и тн...
Повече подробности само срещу заплащане. Персонажа ми е доста алчен ;-)
Oh, no tears, please. It's a waste of good suffering...

Потребителски аватар
Consumed

Мнение от Consumed » ср авг 04, 2004 9:10 pm

Аре аз давам пари за да науча повече за тебе.
Като за първо браво че си си намерил половинката и си живееш мирно и спокойно.И още нещо - от де си ве човече.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Votan
Регистриран: вт юли 27, 2004 7:12 pm

Мнение от Votan » чет авг 05, 2004 10:17 pm

Хех...
Пари няма да ти взимам... сега взех заплата е се чувствам ларж.
От София съм - нашата прекрасна - прашна столица. ;-)
Честно казано животът ми не е много спокоен, но чий живот е спокоен и сигурен в България в днешни дни? Като всеки се мъча да оцелявам и засега поне се справям, макар и трудно. Виждам, че повечето хора тук сте ентусиасти - ходите на срещи и тн.
Въпрос : Кога се очертава нова среща и къде ще бъде тя?
Oh, no tears, please. It's a waste of good suffering...

Потребителски аватар
Consumed

Мнение от Consumed » пет авг 06, 2004 11:47 am

Ами по офицялна информация нс5 ще бъде в Търново и ще е към средата на есента (питай за повече инфо аз това знам ако и то е истина).

[edit Aquarius]Тогава някъде. В момента я организираме, ще ви известим :) [/edit]
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Elfaria
Регистриран: пет яну 23, 2004 8:16 pm

Мнение от Elfaria » пон авг 16, 2004 9:17 pm

По принцип не одобрявам кой знае колко тези видове теми, но все пак ще се прежаля САМО този път :)

Мария Арнаудова
16 години
Ботевград
Уча в ГПЧЕ "Алеко Константинов" английски език с френски, но се занимавам вече и с немски. Всъщнност доста лбопитен език. Както и да е. Не мога да характеризирам точно вкусовете си. Обикновено зависят от настроение и други такива глуповти фактори. Вярвам, че човек трябв да се стреми към мъдростта и това всъщност е истинското щастие.

Всъщност не съм играла много рпг-та, но се надявам след като се прибера Аяуариус да измисли някое интересно приключение независимо от системата.

Хайде стига толкова, ако някой се интересува (в което се съмнявам), да пита.
"You certainly usually find something,if you look,but it is not always quite the something you were after" Mithrandir

Потребителски аватар
Kalis
Регистриран: пон апр 19, 2004 2:43 pm
Контакти:

Мнение от Kalis » чет ное 25, 2004 12:50 am

Да пиша ли , да не пиша ли... Абе аре то се е видяло дай да убия времето някак...

-С Brave и Blizzard се знаем вече лично макар и да не се познаваме добре, за останалите-казвам се Дамян Емилов Сардарев-Калис

-Ръст-1.82м.; Тегло-72кг.; Цвят на очите-жълто-зелен; Коса-тъмно руса, по-скоро кестенява; Роден на 14.05.1987г. (17 години по настоящем)

-От доста време чета и доста съм чел (макар и не колкото Tinuviel), като любимите ми автори са:
..Фентъзи..Толкин, Стивън Бруст, Дейвид Едингс, Реймънд Фийст, Зелазни, Тери Брукс,Джордж Мартин
..Хорър..КИНГ!!

-Занимавам се с рпг откакто излезе 1-вият Ендивал и допреди 10 месеца играех на създаден от мен и Rayden хибрид м/у ДнХ и Здрачът +1 дебела тетрадка с поправки, добавки (абе почти цяла книга написана от нас), но си купих ДнД3.5 и остана само авторския свят който сме градили цели 2 години. Предпочитаните от мен раси са елфи, хора и полуелфи, а героите които играя могат да се доближат до Владимир Талтош(герой на Стивън Бруст) и вликия, незаменим Джак Спероу. Уклонът ми клони към Абсолютно Неутрален.

-Слушам доста разнообразни жанрове, но наблягам на техно, рейв, келтско, метъл (!!GODSMACK!!).

-Живея в София и уча в 35-то(май имаше още 1 пич от там дет е поствал тука).

-Интересувам се (до фанатизъм) от фентъзи и ролеви игри, но също така от компютърни игри, рисуване и архитектура (++наскоро изгледах Ninja Scroll-сериите - страхотни са!!!).

-Спорт: имам извастни познания в ездата, плуването и стрелбата, но от година и 1/2 хвърлям всичките си усилия във Фехтовката(най-великият за мен спорт). Обичам да кръсосвам планините ама това маи не се брои към тая графа.

-Добри/лоши страни от характера не мога да описвам, защото съм пристрастен; като се запознаете с мен сами ще ги откриете.

Ми друго не се сещам. Ако някой се интересува или просто иска да се свърже с мен-0899883078, е-маил-има го към профила, който има микрофон може да ме намери през Skype.Ето и 1 снимка да ме видите к'ъв съм грозен, всъщност аватара си е моя снимка, ако наистина някои иска да му пратя са се обръща на rhlegolas@abv.bg
Последна промяна от Kalis на ср апр 06, 2005 7:28 pm, променено общо 3 пъти.
Le Damyan
Животът ми е попфолк!

Потребителски аватар
hameleona
Регистриран: пет яну 30, 2004 11:09 am
Контакти:

Мнение от hameleona » чет ное 25, 2004 9:11 pm

Я,аз не съм се бил представил.Или поне така мисля!

Казвам се******************!(тва да се разбира като не ви трябва.)
На 16 съм.
Град Хасково.
Интереси:ъъъъъъъъъъъъъъъ....кво ли не.Само да не става дума за чалга и БГ рап.
РПГ маниак от около две-три години(От Е2 насам)
Дали ме бива...Е,не знам.
Почти нямам приятели(хващат се на пръстите на едната ръка)*2 :)
Веселяк съм,но не съм лигач.Нямам си приятелка,ама се надявам да си хвана.
Височък съм - 185см,но и тежичък - 90 кила с дрехите.
Друго не ви трябва да знаете за мен,освен че съм върл фен на нео-метъла,и че съм роден на 2 Януари(Не Февруари,както обичат да ми се присмиват) 1989г.

Ми,тва е
Последна промяна от hameleona на чет фев 03, 2005 7:32 pm, променено общо 2 пъти.
Andras написа:...групите, състваени от сукубус-паладин, коболд-скаут, кентавър-кавалерист и кактус-чародей...

Потребителски аватар
AdViSoRa
Регистриран: вт окт 19, 2004 1:43 pm

Мнение от AdViSoRa » чет дек 02, 2004 1:17 pm

Казвам се Александьр Ванков.На 16 у4а в СМГ живея в горубляне(което не е смешно).
по РПГ ме запали Билбо.Слишам Метал Хай ве4е Hammerfall Metallica Manowar
...And justice for none

Потребителски аватар
Sandman
Регистриран: чет сеп 23, 2004 4:15 pm
Контакти:

Мнение от Sandman » нед яну 16, 2005 1:21 pm

Аз се казвам Николай и съм голям фен на всякакви РПГ-та. Скоро ще стана на 15 години и може би съм най-малкия, който пише по тези форуми. Живея в Сливен. Слушам най-вече метъл - Metallica, Manowar и други групи от този калибър, но и малко рок. Мразя само чалгата. По РПГ-тата се запалих много отдавна и вече не помня как стана.
Sleep, my friend, and you will see
That dream is my reality
They keep me locked up in this cage
Can't they see it's why my brain says “rage”

Aragon
Регистриран: вт фев 01, 2005 6:43 pm
Контакти:

Мнение от Aragon » чет фев 03, 2005 3:25 pm

Добрееее,след като ви видях всите описаница взех и аз да се спамна тук и да се опиша :lol:

Име: Александър
Местожителство: София в един от краините квартали(Обеля-1) :cry:
Години:14(най-малкия :cry: )
Занимания: Ами,ъъъъъъъъъъъ,маи се сетих: НИЩТО(за сега)
Описание: Височина-188см; Тегло-74кг(ше си кажете "многооооо бе",ама не са много :x за мене); Коса-неопределен цвят
Очи:unknown
Отскоро се захванах с ролевите игри и имам само Ендивал и Аксом,също така чета и Хари Потър(и само някой да е казал че е лоша книга ше го пииииииииииии :twisted: ) А за музиката-обичам всякаква

Ами това съм аз
Нищто на света не е безплатно, дори и кислорода
http://www.herowar.com/recruit.phtml?id=20247

kalein
Регистриран: пет яну 07, 2005 7:30 am
Контакти:

Мнение от kalein » чет фев 03, 2005 4:56 pm

След като се видя, че явно не ме мразите чак толкоз, та да си тръгвам отсега...

Алгоритъмът kalein:

http://www.bukvite.com/forum/index.php? ... #entry2271

(Их, че гот - за първи път да кажа мнооого за себе си, без да си счупя пръстите си. :) :) :))

---
Предложение към модераторите: Защо не закачите тая тема най-отгоре, да я виждаме всички още при влизането си?
„Не бягай от Съдбата си, не търси чужди Пътища, не ги отнемай от никого. Упътвай, ала не мъкни никого по Пътя на неговата орис!“ Така се превежда на човешки Първият закон на шарканите.
(Николай Теллалов, "Слънце недосегаемо")

Отговори

Върни се в “Метафорум”