Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

А, кой беше ти? (Представете се!)

Форум за форумите. Това е мястото където можете да предложите създаването на нов форум, да обсъждате вече съществуващите или да съобщите за бъг/грешка в тях. Това е място, посветено на форумите и участниците в тях. Също, тук се организират мероприятия на RpgBG.net - национални и регионални срещи и т.н.
Потребителски аватар
Daron
Регистриран: чет юли 17, 2003 12:30 pm
Контакти:

А, кой беше ти? (Представете се!)

Мнение от Daron » ср сеп 10, 2003 1:30 pm

...Къмбаната зазвъня...Това означаваше че които иска да последва групата приключенци на лов за Огрета и Орки трябва да даде информация за себе си...Никой няма да се съгласи да вземе непознат...

Започнах много тъпо но дано това да е темата в която ще дадете инфо за себе си!!!Аз няма да го правя още защото ме мързи да пиша след като някой може да я затрие :wink:

Модератор: За n-ти пореден път казвам, че не бих изтрил такава тема ;), само леко промених заглавието, за да стане съвсем ясно за какво служи тя
See my body, it’s nothing to get hung about.I’m nobody except genetic runaround.Spiritual era’s gone, it ain’t comin’ back.Bad religion, a cabal, that is all that’s left.

Потребителски аватар
Zero_effect
Регистриран: ср яну 22, 2003 3:01 pm
Контакти:

Мнение от Zero_effect » ср сеп 10, 2003 2:13 pm

Какви изисквания имаш към тези , кайто ще пишат :roll:

Потребителски аватар
Daron
Контакти:

Мнение от Daron » ср сеп 10, 2003 8:06 pm

А?Изисквания-ако това ви е спирало...Абсолютно никакви-всеки да си пише в какъвто формат иска.

П.С.-Дайте инфо за себе си а не за персонажите с които сте в момента...
See my body, it’s nothing to get hung about.I’m nobody except genetic runaround.Spiritual era’s gone, it ain’t comin’ back.Bad religion, a cabal, that is all that’s left.

Потребителски аватар
Viper_666
Регистриран: чет юли 17, 2003 4:05 pm
Контакти:

Мнение от Viper_666 » ср сеп 10, 2003 8:59 pm

Ами какжо да каза за себе си???
Може би първо живея Сопот и съм на 16 години.
Тези които бяха на националната среща вече ме знаят кой съм и какво представлявам :D
За другите- ами играя ролеви игри, слушам метъл, кефя се на фентъзи литература и арт,
и в интерес на истината това май е всичко :D
Май описанието не е много пълно, но какжо да се прави, не е лесно да се самоопиша
безпристрастно и пълно.Човек трябва да ме познава за да знае що за човек съм :wink:

П.С.Този пост е написан най-вече за да даде тласък на тази секция, която, мисля ще е доста полезна.
П.П.С.И все пак Diablo spammer li e ???? :D
П.П.П.С.No Offence :wink:
"Her sharpened nails in my flesh make me crave for more
Her chilling cold caress makes me feel so warm
She's my addiction, the one... the one I love , my whore
She's my redemption, the one... the one I hate and adore..."

Потребителски аватар
Yago
Регистриран: вт дек 25, 2001 6:54 pm

Мнение от Yago » чет сеп 11, 2003 1:02 am

Не, Диабло не е по-спамер от много други хора. Написал едно недомислено мнение дето звучи яко и яко тъпо едновременно, голяма работа. Помня, аз го правя непрекъснато според някои хора. Частта с яко тъпото поне. Щото съм такъв... мизантроп, темерут. Именно. И извратеняк, също.
Така.... Аз съм Петър и не си казвам другите две имена, щото може да види който не трябва. Де да знам кой е той, ама предпазливост не върви. Средно нормален съм, или поне докторите така твърдят.
Слушам музика всякакъв жанр, даже заклеймен, само чалгата е изключение и не съм никакъв фен на български рап. Леко съм скептичен и към бълг. нар. муз. Ама иначи много широки вкусове общо взето. Но най-вече blues, jazz, swing, melody-rock, там малко по-тежки неща също. Класическа музика също, най-вече барок, но не възразяваме и срещу други периоди. Не уважаваме 90% от импресионизма и експресионизма обаче. В рисуването обратно - уважаваме ги.
Нося каквото ми е удобно, но съм суетен и само паричен недостиг ме спира от това да пазарувам всяка дреха която си харесам. При дамите също - обичам когато носят нещо стилно и удобно, а не да се труфят. Подобно е и отношението ми към бижутата, мои и чужди - малки, стилни, изящни, за мъжете е позволен и един по-голям и масивен пръстен, за стил. И малко грим, по възможност, ама не да не се слага никакъв, ей така за принципа. И изобщо, много съм безпринципен понякога - просто следвам пътя на минимално съпротивление, максимално удоволствие или каквото ми скимне като добро.
Чета... ами чета много видове неща, но най-вече фентъзи, фантастика, исторически работи, ама последните по-рядко. Харесвам Властелина, което предполагам вече казва много за мен. Направо ме измислихте какъв съм, само по този факт. А, да. И Хари Потър чета. Зелазни, Шекли, Азимов, Стругацки... малко не съм фен на класическата литература, но някои автори ми харесват. Молиер например. И Шекспир, и Кийтс. Бърнс също. Обаче е.е. къмингс ме дразни, биг тайм.
Имам черна коса.
Чета комикси. Много. Направо съм манияк. И съм голям фен на Марвел. Даже си имам малка колекция.
И за да си затвърдя титлата на извратеняк, ще си кажа, че боготворя красотата на женското тяло. С риск да ме намразят, но съм защитник на идеализмът в изобразяването на женското тяло в изкуството. И съм твърд противник на 99% от хард-лайн мачистките движения и на фсички феминистки такива... в смисъл, каква ми е ползата от жени, които искат да се държат като мъже? Нали тези същите твърдят, че мъжете са прасета... абе, да. Човек не трябва да се опитва да ги разбира... много се разфилософсвах. Ама така прави безсъницата с човека, особено в тандем с другини.
ум колкото на замажан синигер

Потребителски аватар
Dare Devil
Chaotic good уста
Регистриран: вт май 13, 2003 11:43 am
Контакти:

Мнение от Dare Devil » чет сеп 11, 2003 10:44 am

Амиии... Да почвам:) Много от хората във форумите вече ме знаят, някои не ме понасят:), други ми се кефят... За тия които още не са решили: да четат:)
Казвам се Христо ******** ***** (криптирано от съображения за сигурност), роден съм на 09.01.1981 (т.е. на 22 години съм), неженен (все още), неосъждан (да се надяваме и за в бъдеще). Не съм отбил военна служба (и се надявам да не се наложи). Студент съм в ПУ, специалност "педагогика", работя като преводач, офис администратор и компютърна поддръжка. Работата ми е такава че всеки ден съм онлайн от 8:00 до 17:00, така че всеки може да се свърже с мен в IRC или ICQ...
OK, enough with the bullshit! Let's rock!
Обичам... не, грешка, ОБОЖАВАМ да чета, предимно фентъзи и фантастика (Дж. Р. Р. Толкин, Р. Джордан, У. ЛеГуин, А. Азимов, А. Кларк, А. и Б. Стругацки, А. Нортън и много други), но чета и ужаси (предимно С. Кинг) и крими (Б. Райнов, А. Кристи, Дж. Х. Чейс). По отношение на музиката - ами слушам всичко (ама наистина всичко - лек рок, тежък рок, метъл, техно, рап, джаз, блус, класическа музика...) без чалга (моля ви, питайте ме защо) и БГ рап, но основно наблягам на метъл, като групите, които слъшам най-много са: Iron Maiden, Manowar, Metallica, Offspring, Nirvana, HammerFall, Rhapsody, Nightwish, H.I.M., Lacrimosa, P.O.D., Linkin Park, Papa Roach, Clawfinger... но освен тези слушам и много други... С РПГ се занимавам откакто излезе първият Ендивал, като съм играл единствено Ендивал, ДнД3 и Фолаут ПнП. И по трите системи съм бил и играч и водещ, като имам най богат опит с водене по Ендивал, а като играч - по ДнД3. Фолаут съм водил и играл по веднъж. Любима система (за момента) - ДнД3. Любим сетинг: чисто фентъзи, стиймпънк. Следва кратък списък с предпочитанията ми за РПГ по ДнД3:
Любима раса: човек (но обичам да си правя шоуто и с гном или елф)
Любим клас: Клерик (също така обичам и Роуг или Боец)
Любим нестандартен клас: Gunblazer
Любим уклон: хаотично-добър
Омразен уклон: подредено-зъл
Любимо оръжие: Утринна звезда, Меч за ръка и половина, Дълъг съставен лък
Освен нРПГ играя и компютърни игри, като любимите ми са кРПГ (Fallout, Might&Magic сериите и др.), стратегии (HOMM поредицата, StarCraft, сериите UFO&X-Com и др.), космически симулатори (Elite 2, X-Wing, TIE-Fighter и др.) и икономически симулации (всякакви Tycoons)
Външен вид: висок 183 см (константа), 75-80 килограма (променлива), обувки номер 46.5, тъмнокестенява коса (дължината е много променлива), кафеви очи, дебели очила (6 диоптъра късогледство), козя брадичка, най-много обичам да се обличам в черно, но далеч не нося само това.
Други интереси: пиша разкази, обожавам да майсторя разни неща (във всякакви области - електроника, дърводелство, металообработка...), обичам да се занимавам с модели (мащабни - любим мащаб 1:72; действащи; комбинация от двата вида), въпреки че съм отявлен пацифист и мразя насилието обожавам да знам колкото се може повече за различните начини, които хората са измислили през вековете за да се избиват взаимно...
Ами май това е най-същественото за мен... ако се сетя още нещо - ще добавям:)

Потребителски аватар
Daron
Контакти:

Мнение от Daron » чет сеп 11, 2003 10:59 am

Файл номер 1326795000
Име:Александър Т.М.
Години:14
Височина:180см
Номер обувки:44(чакайте да сваля едната)
Отличителни белези-Хардкор маниак на SYSTEM OF A DOWN
Описание:Висок с къса кестенява коса,кафеви очи.Слаб,леко изгърбен.Обича да носи тениски и Switch-ъри...
Лубима музика:Нео и траш метъл.Групи като горе споменатата,Корн,Слипкнот,Дефтонс,Стайнд,Соулфлай,Нирвана,Хиподил 8)

ОСЪДЕН НА ОЩЕ ГОДИНИ УЧЕНИЕ...

Потребителски аватар
Diablo
Регистриран: пон фев 11, 2002 5:55 pm
Контакти:

Мнение от Diablo » чет сеп 11, 2003 3:09 pm

Сега ще дам кратко инфо:
Казвам се Владимир Таулов (не се смейте на фамилията) и съм от най-прекрасния град на България Стара Загора. Точно на 16 години съм (много яка възраст ако пиртате мене). Играя съзнателно ролеви игри от близо една година, иначе се мъча от повече. Харесвам май почти всички стилове музика, като изключим чалгата и рапа (не разбирайте хип-хоп). Мисля да не изпадам в подробности като Yago u Dare_Devil. Който го интересува нещо за мен, да ме потърси некде.

Потребителски аватар
Yann Gamgee
Регистриран: ср мар 26, 2003 12:45 pm
Контакти:

Нещо за мен...

Мнение от Yann Gamgee » чет сеп 11, 2003 5:10 pm

Значи здрасти!

Темата за Интродус Йорселф аз я написах, но види се има свестни хора, които не само четат, но и изпълняват. Редно беше най-накрая след толкова дразги и спорове най-после да си се представим един на друг. Значи аз съм... Айде под ред:
___

Yann Gamgee

Well,there are so many monsters around and Yann is ONE of them...:)

Yann is yann_gam@samo.toj.si.znae.com Yann Gamgee
Yann using irc.naturella.com Naturella Agency
Yann has been idle 9 secs, signed on Thu 12 23:18:07
Yann End of /WHOIS list.

Real name: Дамян Христов
Year of birth:1980
Occupation:Small Hobbit, belated in a Dark Land
Student in SU-Public Relation (muaaa...)
Alternative nicks:Tarik,Kirby,Yann-Gul,Obi-Yann...
Irc channels on UniBG:#mordor,#rpg, #valaquenta
Favourite writers: J.R.R.Tolkien, T.Pratchett, Zelazny, Remarque... Robert Blond;)
Favourite music: Oldfield, Vangelis, Jarre, Metallica, John Williams, Morricone,etc
Hobbies:TSR's AD&D, Movies, PC Games (only RPG&Quests), chess...IRC (?!)
Marital status: 'Marital status'! Hmm... What The Hell Is That?! Sorry:]
___

Друго не се сещам! Айде!
Посетете и разгледайте новия и обновен сайт за Книги-Игри, при това вече с домейн ".bg"!

http://knigi-igri.bg/

Вижте и Facebook страницата ни, която носи името: "Книги-Игри.НЕТ - Приключение е да си спомниш!"

Потребителски аватар
Headless
Регистриран: ср мар 13, 2002 7:15 pm

Мнение от Headless » чет сеп 11, 2003 7:53 pm

Е добре да видим какво може да се каже за мен. Тези който ходят на национални срещи са ме виждали, тези който ходят по периодични срещи са ме виждали и все пак за тези които не са ме виждали ще напрявя кратко описание:
Ръст 171см. Тежест 75кг Коса Черна къса Очи Кафеви Уклон Леко зъл (опс олях се)
Роден сам в забележителния (с своята мъгла) град Русе на 21 юли 1981 година от раждането на Христос (за по слабите математици това ме прави 22 годишен)
Отличителни белези: Метал който не се облича в черно (повече от обикновенно) очила голям диоптър
Характер: Нестабилен
Занимания: Ние се занимаваме с РПГ каквато можем система ,големи Гаимери също така обичаме да ираем баскетбол. Рисуваме за удоволствие и по принуда. Учим МЕИ (не че е занимание ама..) Чат маниаци като там са най-големите проявления на наща Мулти-персонална личност (никове и да искате не казваме търсете ни)
Последна промяна от Headless на пет сеп 12, 2003 6:10 pm, променено общо 1 път.
Слепият вижда това, което иска, Зрящият - това, което мрази, а Mечтателят - това, за което бленува. Реалността не е за човечеството.

Потребителски аватар
Kpucu
Котка
Регистриран: чет авг 01, 2002 12:33 am
Контакти:

Мнение от Kpucu » пет сеп 12, 2003 2:21 am

Много готина тема, направо кърти мивки. Писахме CV тази година в училище, мога да го дам като прикачен файл, а?
Име: Кристина Домозетова, за приятели Криси, за тези които искат после да им извадя очите с лъжица - Кристина, за хората от обществото Кюри (ударението на Ю-то), Кю, Котето и т.н. определения.
Дата на раждане: 27.02. 1987 (16 годишна). По рождение - софиянка, по призвание и корени - македонка (нема, нема, неке се родии ...)
Външност: Изобщо нямам намерение да си описвам детайлно физиката - достатъчно е, че имам т.нар. "френски мерки" и привлекателно/чаровно лице (ред недостатъци, които се съчетават по някакси симпатичен начин, може би заради мойте кафеви очи). А, да и хубава дълга коса, която не трябва да бъде скубана! И бенка на пъпа ...
Характер: меко казано ужасен и труден. Ако имах уклон щях да съм Chaotic Neutral - понякога хаотичните ми приумици граничат с безумие. Нетипична черта: голям простак съм. Това донякъде се компенсира от чувството за хумор, което понякога е доста изопачено и странно. Иначе аз съм страшно верен приятел, но имам повече познати отколкото приятели. Философ по душа. Като цяло съм предизвиквала толкова неприятности досега, че ще е най-добре някой да ме елиминира, но пък всички си знаят - без мен няма да е същото (а да - и не съм скромна).
Интересите ми: са много и все различни - обожавам екстремни спортове (ски, каяк, скално-катерене, сърф, борд понякога). Обожавам да чета книги - и детски книжки, и "възрастни" (Уайлд, А. Милн, Роулинг, Даръл и Пратчет). Падам си много по доброто хапване - призванието на моя живот! Създадена съм да слушам музика - класика и народна, реге и ска, рок и метъл. Все пак истински любима музика за мен остават етното и ембиънта. Не съм почитател на чалгата и ненавиждам бг-рап (единствената музика, която не мога да слушам!). Играя компютърни игри, любим жанр - гъз (third) person. Не отказвам и стратегии и простотии от сорта на Revolt и Worms. Сега не пуша, но преди пушех.
РПГ интереси: Обичам да играя с герои, подобна на самата мен - бардове, авантюристи, често и войни. Никога духовник и паладин (за човек без вяра като мен е абсурд). Харесвам елфите като раса, но истинската ми страст са фелините (котколаци). Обичам и големите мечове и изящните лъкове. Няма да се задълбочавам в детайли за любими системи, според мен във всяка система има по нещо много добро. Всичките ми герои (без войните) са доста немъдри и несилни, но за сметка на това са невероятно чаровни и ловки. Не си падам много power player, освен когато правя герой. Играя ролеви игри не толкова заради самата игра (мога и компютърни да си играя), колкото заради участниците. Харесва ми да знам, че има група хора, които споделят поне едно от моите изчанчени хобита. Облагородява!
Такивамитиработи!
С появата на силовите групировки, Природата намери за необходимо да възстанови баланса и създаде нас - rpg обществото

Потребителски аватар
Bezimenniq
Регистриран: пет мар 08, 2002 5:31 pm

Мнение от Bezimenniq » пет сеп 12, 2003 3:38 am

хм... (присъствалите на последната национална може и да пропуснат този пост)
име: липсва, но се носят слухове, че е адаш на станимир;
цитат: има ли джамове?
любима дейност: простеене и обсъждане на жени с малки ходила;
възраст: 14 (доскоро се вярваше, че е най-ситният посещаващ форумите индивид. вече не е така, май);
отличителни белези: радващ белег от вътрешната страна на дясната ръка, понякога се усеща при докосване, рядко се вижда. псува на лампа, баба, кламер и зъб. винаги е рошав и/или вони. спи с отворени очи и/или дрехи и/или жени и/или плюшени играчки. носи очила когато се налага;
функция наоколо: модерира форум преводи 9ти месец, а форум ролеви статии - 7ми (надявам се, последен), превежда от 1+ година. за пръв път разбра какво е ролева игра и се вманиачи няколко месеца преди да излезе ендивал... което му дава 2,5+ години наоколо (или иначе казано, писал е по няколко вариации на тези форуми, за които прилично количество хора може би чуват за пръв път). #rpg посещава от 1+ година. играе активно от около година;
живее за: гега с дълга коса/расти, малки ходила, широки панталони и мозъкоподобно нейде там;
marital status: single, not looking.
обитава: стара загора

та... за мен... рисувам, пиша и си правя сайта за забавление. играя ролеви игри, защото съм влюбен в чочан (аз ви казах, че може да пропуснете да четете), а и за да ме халосват разни паладини от моята група по главата с чук. пускам коса (засега неуспешно). любимец съм на 9 годишните момиченца в квартала, както и на станимир. предпочитам безкласови системи, но играя каквото/когато мога. предполага се, че когато някой ден евентуално завърша гимназия, ще познавам около 5 чужди езика (ако нещата се развият добре :)). мда, пък скромността ми си е даже митична. слушам пънк/ска/хардкор, метъл, поп, рап, чалга, ръченица, транс, бразилски фолк, врабчета, лили иванова, драго драганов, тангра, бон-бон и хора на бнр. мразя главните букви (ползвам ги само когато мълча) и ми писна да пиша тоя пост. мерси за отделеното време.
Последна промяна от Bezimenniq на пет сеп 12, 2003 11:18 am, променено общо 1 път.
Jim Martin also now has the 235th largest pumpkin ever measured.

Потребителски аватар
iboB
Регистриран: вт юли 08, 2003 8:48 am
Контакти:

Мнение от iboB » пет сеп 12, 2003 9:09 am

Борислав Стефанов Станимиров. Възраст 19 години отскоро. ЕГН 840625(не помня после)
Висок 188 см, Тежи 87кг

Роден съм и живея в София, който щеше да е най хубавия град в държавата ако беше в Нигерия.

Завъшил съм СМГ (Само Мацки и Гаджета) 2002 г. И Тин го е завършила, но под името Само Мазни Гадове. Между другото завършил съм го, така да се каже, задочно, защото стигнех ли до кафето пред входа и целия ми ентусиазъм за катерене по стълбите за час ми се изпаряваше (най-много на физическо, щото е на партера), тъй че имах по 10-20 влизания за срок, за изпити и такива работи. Освен това пишех и училищния вестник ;)
Сега ще уча в ФМИ към СУ, Приложна математика.

Една година спя и работя като програмист в Интерконсулт България (www.icb.bg).

Тренирал съм 4 години планинско колоездене по специално крос-кънтри и катерене. От две години не тренирам (и пуша като фабрика за преработка на пластмаси), но обичам да играя баскетбол от време на време. Напоследък се занимавам със спортен бридж. Ходя и по турнири даже.

Чета НФ (особено хардкор НФ), Фентъзи, Детски приказки, Детски книжки, Комикси. Любими автори Айзък Азимов, Тимъти Зан, Робърт Хайнлайн, Роджър Зелазни, Урсула ле Гуин, Братя Стругацки, Станислав Лем, Братя Грим, Ханс-Кристиан Андерсен, Уолт Дисни (е не че той пише съвременните комикси с Мики Маус ама карай)

Слушам Метъл, Рап, Диско, Реге, Рага, Рок, Хард рок, Стар рок, Нов рок, Рок енд рол, кРОКодил и всякакви такива. Любими изпълнители: Iron Maiden, Guns n'Roses, Manowar, Blind Guardian, Bon Jovi, DMX, Eminem, Aerosmith, Black Sabbath, Nightwish, ABBA, Ace of Base, Metallica, No doubt, P!nk, Wu Tang Clan, Red Man, Sean Paul, Bob Marley, Щурците, Ахат, БТР и ъъъъ Spice Girls, както и всичко друго :)

Обичам програмиране, бридж, математика, музика, книги, компютърни игри, сладолед, баскетбол, телевизия, шах.

По принцип съм разсеян ама помня вицове. Веднъж с една девойка си разказвахме вицове: аз-един, тя-един... и така 6 часа (без майтап) накрая знаех 3 нови вица :roll:

Играя РПГ от малко след като излезе Здрач над Ендивал. По принцип тази система ми харесва (Домът на Хаоса де) но ползвам малко подобрения в бойната система което я правят малко ДнДобразна (ха сега прочетете тва). Играл съм пренебрежително малко АДнД, чел съм правилата на ДнД3 и ГЪРПС, но никога не съм ги играл.

Уфф счупих се да пиша. Това сигурно ми е най дългия пост във форумите. Сега просто седя и се чудя какъв му беше смисъла...
垣や雄牛
飛込みや陰核
牛の目に涙

Потребителски аватар
5ko
Регистриран: пет яну 04, 2002 11:28 pm
Контакти:

Мнение от 5ko » пет сеп 12, 2003 11:22 am

Айде, като сме тръгнали да се излагаме на показ :):

Име: Петко Едикойси
Traits: Висок, слаб, черна коса, кафяви очи - абе не е лош...
Как да го разпознаем: Мълчи докато не го заговориш за нещо, което му е интересно - тогава става страшно.
Занимание: Програмист на свободна практика, бъдещ издател :wink:
Интереси: КНИГИ (всичко свързано с работата му, всичко свързано с футбола, мнооооого книги за D&D3 и разни по-класически четива), всичко свързано с масмедиите (нали съм бъдещ издател ;)), тичане в парка, крос-кънтри, ФУТБОЛ (гледане, играене и друго свързано с него, ЦСКА), ядене на сладолед, гледане на комедии и всякакви дебилни филми, торнада и мистерии...
Pros: Не пуши, не се дрогира
Cons: Много е отвеян, не говори много (вж. горе), винаги закъснява (освен при Близард, защото иначе ще ми изгони от групата 8) )
В ролевите игри: Играе САМО D&D3 (call him narrow minded). Предпочитани раси: хора, джуджета, гноми (много е интересно да се наблюдава как играе последните две предвид ръста му). Предпочитани класове: боец, паладин, маневра (нещо като rogue). Когато оцели подходяща роля се вживява много успешно, иначе е малко изолиран от играта.
Изображение

Потребителски аватар
DeepBlue
Grandinquisitor
Регистриран: вт юни 18, 2002 7:42 pm
Контакти:

Мнение от DeepBlue » пет сеп 12, 2003 3:55 pm

Аз съм си аз. Всичко което съм счел за нужно да знаете за мен го има в профила ми. Ако някой се интересува повече от мен (нездрав интерес а,а,а,А :twisted: ) - може да ме разпитва f2f. Пък може и да му отговоря ако реша.

Потребителски аватар
Аквариус
->_{_%_}["->_{_%%_}[%p]"]
Регистриран: нед дек 23, 2001 9:43 pm

Мнение от Аквариус » пет сеп 12, 2003 10:02 pm

Aquarius, your friendly neighbourhood administrator ;)

Казвам се Стефан. :mrgreen:

Заклет фен на ролевите игри съм през по-голямата част от съзнателния си живот (well, sort of...). Играя основно DnD3/3.5, макар че съм фен и на други системи като GURPS и Star Wars D20. Освен тях съм играл Fuzion, Аксиом, два Ендивала, ADnD, Fallout S.P.E.C.I.A.L., Wildblades и няколко по-невзрачни. Обожавам това хоби и всичко свързано с него. Професионално се ориентирам към програмиране.

Като си говорим за други хобита, обожавам готика (в това число и Edgar Allan Poe), фентъзито и Magic, от време на време. Слушам твърде широк диапазон от музика, който включва неща като Avril Lavigne, Blind Guardian, Garbage, In Flames, Manowar, Natalie Imbruglia, Nightwish... бе, с две думи, музикален помиар.

Потребителски аватар
Xissren
Регистриран: пет юли 18, 2003 12:20 pm

Мнение от Xissren » пон сеп 15, 2003 7:36 pm

Име:Александер Р.К.
Град:Пловдив
Улица:Войнишка слава 27
Тел:45 57 19 (код за пловдив 032)
Висок съм:Колкото Наполеон ама малко повече

Много съм заребен по Рпг-та и фентази книги както и Метал музика повече после :arrow:
We grew tall and proud in the shadow of the mushroom cloud.

Потребителски аватар
n3x
Регистриран: вт май 27, 2003 8:35 pm
Контакти:

Мнение от n3x » пон сеп 15, 2003 8:24 pm

Име:Георги М.Д.
Град:Пловдив
Около Гребната(за знаещите)
168см/48кг/15г.

Предпочитания: БОЗА - се слушам [LP] и Weird Al Yankovic :D , малко програмирам(Делфи) и разбира се кРПГ-та
Статус: търсещ група от... а ся се сетете от къде, за предпочитене ДнД3/,5

Потребителски аватар
Hacy
Регистриран: пет яну 03, 2003 10:43 pm
Контакти:

Мнение от Hacy » пон сеп 15, 2003 8:26 pm

Дам, след като дълго отлагах представянето си, най-накрая се престраших и аз да го направя.
Казвам се TBoNe, тъй като повечето хора ме знаят така. Ако ви интересува истинското ми име, то е Насо, но честно казано познавам прекалено много адащи, затова предпочитам да ме наричат по ник. По ролевите игри ме запали Morbeo и CONAN, като първия ми показа форума. Не че ги играя много или имам някакъв опит, но поне мога да се похваля, че покрай участието в дискусии тук понаучих някои неща. Да не говорим, че съм втори по активност на форума, след Dare Devil, ако някой вярва на статистиката.
Иначе харесвам манга (личи си по аватара). Като музика - tehcno, но по мелодично, напоследък е house. Намерих три много яки сета и доста честичко си ги слушам. В свободното си време (което е доста, поради причината, че не обичам да уча много) се занимавам с програмиране. Не си вадете грешно впечатление, не съм некой дългокос очилат батко, напротив. Очила все още не нося (въпреки, че след година две може да съм 0,25 на дясното око...), а косата е сравнително късичка и съм доста известен с нея. Все пак партитата и rave културата са оставили отпечатъка върху мене, ако не друго.
Човек със доста странни разбирания съм. Нещата, които харесвам, често ме отделят от колектива (примерно не слушам метал, като повечето посещаващи форума), не играя ролеви игри особено често (за разлика от всички посещаващи форумите) и си падам по странни жени (това е недостоверна информация, трябва да се провери). Не че съм извратен в сексуално отношение, точно обратното е ако питате мене. Странни критерии за красота...
Айде стига съм плямпал, че ще вземе Aquarius и мен да ме обвини за спамер (намиг на Diablo).

пп. Всъщост нямам идея как да си завърша поста и затова се извинявам с администратора, вие какво си мислите.
Последна промяна от Hacy на пон сеп 15, 2003 9:24 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CONAN
Варварин
Регистриран: пон яну 27, 2003 7:21 pm
Контакти:

Мнение от CONAN » пон сеп 15, 2003 9:13 pm

Ми като сме тръгнали да се представяме, да се представиме. Имаше нещо такова, като си във Рим прави като римляните или нещо подобно, ама не се сещам сега.

Та по регистрация в близкото МВР съм:
Име: Александър
Години: 18
Коса: Тъмно кестенява
Очи: Като косата :wink:
Местоживеене: не ви интересува :D

Не по регистрация в бликото МВР... ми какво да кажа...
Харесвам ролеви игри от доста време, ако требва сме точни още от появата на първата книга-игра в България. Тоест преди 10-11 години. Естествено в началото нямах идея какво е това ролева игра, но с течение на времето разбрах и сега фен на този тип игра и го играя с удоволствие в свободното си време.

Други занимания в свободното време... тренирал съм карате, айки-до, джудо, имам 1 кю по карате (тоест следващата степен е черен колан, ако някой не знае де) Тренирам откакто се помня, тоест пак около 6-7 години и съм участвал в състезания регионални и национални.
От известно време се занимавам с културизъм и обичам да правя "бързи и яростни" като набарам некоя права и дълга пуста улица с колата и я настъпя "нежно" :twisted: :twisted: :twisted: .

Музика..... чалга! Хаха. След това всичко дето е хубаво (без метъл и понякога рап).
Абе да не пиша дълго музикален мазол и това е. Само метъл не! Не метъл че сънувам кошмари после... :shock:

Друго... ми незнам. Харесвам манга много но не съм чак толкова вманиачен като горният :wink:
Ако някой иска повече инфо на периодичните срещи.
The past is a rudder to guide us, not an anchor to hold us back.

Потребителски аватар
mage
Регистриран: вт яну 21, 2003 9:15 pm

Мнение от mage » вт сеп 16, 2003 3:32 pm

Ето и малко инфо за мен:
Име: Калин
Възраст: 16 годишен, с тенденция към порастване
Ръст: среден, леко крив
Външен вид: Много грозен
Очи: Кафеви, силно кървясали и подпухнали
коса:Лъщяща, по принцип кестенява
Музика: Всичко без чалга и особенно рап
Стил на обличане: Нямам, нося каквото ми попадне, освен ако не попадна пред майка ми. В този случай се издокарвам кат пионерче.О_о :roll:
Мразя: Много неща, като и аз не знам защо всъшност ги мразя.
Хобита: Компютърни игри, (всякакви, без спиртни и Контър-Страйк) манга,ако намеря някаква, комикси, интернет, рисуване когато ми дойде музата, малоумно зяпане на ТВ-то и много др.

П.П. Диабло, не се безпокой за фамилията си. Учителят и по философия се казва Дионисий Пацов :roll: :lol: (без майтап)
[Lol witty signature!]

Потребителски аватар
Xissren
Регистриран: пет юли 18, 2003 12:20 pm

Мнение от Xissren » вт сеп 16, 2003 8:41 pm

Абе знаете ли какво ще е най добре да си спретнем една среща поне в Пловдив и така да опознаем и да разберем кой кав пол е :wink:
We grew tall and proud in the shadow of the mushroom cloud.

Потребителски аватар
Geimara
Регистриран: нед юли 20, 2003 2:14 pm

Мнение от Geimara » вт сеп 16, 2003 8:56 pm

Аз пък предлагам ако си си казал инфото за себе си да не наводняваш форума с флуудове а да направиш отделна тема за срещи.
Ет още една идеика.
Значи аз съм момче на 14 години и живея в Бургас.
Ходя на турнири по тенис на корт.
Модератор съм на 7 форума.
Скоро ще ставам и адмнин.
Ми прякора ми е лудия,гоблин или квот ви хрумне. :wink:
Казвам се Младен но може да ме наричате Мат.
Ми общо взето е това.
Май не се мяркат много бургазлии тука. :roll:

Потребителски аватар
Mierin
Регистриран: съб яну 11, 2003 11:11 pm
Контакти:

Мнение от Mierin » вт сеп 16, 2003 10:25 pm

Аз съм на 17 години с много живот в очите и усмивка на лицето.
Закръглена съм, висока съм 170 см някъде, теглото ми е катастрофа, според световната мания за отслабване, но не ми пука.
Имам зеленикави пъстри очи и кестенява коса, която обмислям да изложа на къна:-)
признавам си, че много се обичам:-)
обичам музиката и ритмичните парчета:-)обичам да слушам хубави любовни балади и обожавам самото чувство на любовта:-)
имам си една руса любов, за която често пътувам до пловдив:-)
уча в математическа гимназия и съм в известна степен на "ти" с математическата логика.
баща ми си пада малко тиранин, или поне в детството ми беше такъв, затова съм мъъъъъничко кротък човек. не обичам караниците и ограниченията. обичам да се изявявам, да съм център на внимание, да се откроявам.
харесвам психарски филми като final destination:-)
и съм сорсърър:-) един бард, без инструмент, които показва представлението на живота си и се чувства щастлив в ролята си:-)
адаптивна съм:-)
обичам живота на обороти, обичам смеха, обичам калин:-))))))))))))
мразя....нищо не мога да кажа, че мразя...освен може би някои човешки черти, които просто не търпя. омраза не:-)
Изображение

Потребителски аватар
RotGot
Регистриран: съб юли 12, 2003 6:54 pm
Контакти:

Мнение от RotGot » чет сеп 18, 2003 4:58 pm

Kazvam se Teodor i sam s E.G.N. 8005317728 ( za tezi koito smiatat po-bavno sam na 23 godini ). Student sam v Ruse (sux) i mai niama da zavarsha :)
Iman dve ochi, edin nos ( s dve dupki :) ), dve race, dva kraka, edno tialo :wink:, obsho 20 prasta( +,- 1-n do 2-a ) i taka natatak.
Muzika :roll: ami znamli VSICHKO KOETO MI HARESA ( mnogo malko ot chalgata ).
Za haraktera i drugite raboti neka napishat tezi koito me znaiat ili tezi koito sa me vijdali :arrow:
RotGot™

Потребителски аватар
Elminster
Регистриран: чет юли 10, 2003 11:40 am

Za Losite mometa i mai za men.

Мнение от Elminster » пет сеп 19, 2003 9:34 pm

Aз съм Елминстер (мaй го пише и отляво) и колкото и дa е стрaнно съм човек - мaй чух смях в зaлaтa.
Хорaтa не ме обичaт много - зaщо ли?
Сегa кaк изглеждaм (Елминстер се бъркa зa личнaтa кaртa aмa мaй не я нaмирa нещо - зaмисля се и aхa дa се сети.....
..... след около 2 чaсa зaпъхтян пaк сядa дa пише).
Знaчи тук пише следното - Ръст 172 см. (Уф мaй не съм много висок), Очи шaрени - товa кaк го рaзбирaте, щото aз никaк, години aaaaaaaaa товa вече е тaйнa.
Обрaзовaние - сериен обиец, дa бе ще ми се.Тaен aгент нa МИ6 ммммммм едвaли.Aбе с две думи Aз съм товa което някои хорa в форумa му викaт Нищо ; или още глaсът нa свободaтa , глaсът нa нaродa (aбе пичове кaкво стaнa със свободaтa нa словото a?).
(Елминстер отивa зa хaпчетaтa си зa оспокоение - Невро..НезнaмСиКaкво - мaлко хълцaики пaк сядa дa пише).

Е товa е което могa дa нaпишa зa себеси (Aбе aз съм пълнa мистерия)

~ Евгений "Garibaldy" Йоцов (aбе попa бил aлкохолик и мaлко ми е збъркaно името).
Lord of Abhadon

"Remember, remember, the Fifth of November, the Gunpowder Treason and Plot. I know of no reason why the Gunpowder Treason should ever be forgot..."

Потребителски аватар
Ways
Регистриран: чет яну 24, 2002 6:51 pm

Мнение от Ways » съб сеп 20, 2003 6:28 pm

-=- Ways -=- a.k.a :kaRe , stu , wiske , idi-a-a and some other shits...

о0 Човек, бял, годен зa рaзплод.
о0 Интереси - всякви :!: .
о0 Добър кaто: художник и дизaинер и още 1 000 000 нещa.
о0 Идеaл зa женa: Слaдкa :wink: (кaто близaлкa 8) )

о0 Хе т'вa е зa мaн-a Ways...

Lestor
Регистриран: чет юли 10, 2003 5:40 pm

Мнение от Lestor » пон сеп 22, 2003 11:35 am

Най - накрая се отървах от мързела, който все ме кара да се представя тук и ето ме мен.

(вратата на кръчмата се отваря)

Вътре влиза висок0, слаб0(да не кажа кльощав0) момче, тъкмо станало пълнолетно според арабските източници (димек на 16), с гъста (често рошава) коса и поздрави присъстващите с лек поклон. Седна на маса в ъгъла на кръчмата, кимна на ханджията, който веднага пристигна.
- Обичайното! - бе единственото, което каза Лестор.
Малко по - късно кръчмарят се върна с поднос, от който се носеше приятната миризма на пиле на грил, с гарнитура - пържени картофи...

Ай стига толкоз, че ми омръзна!!! :wink: Друг път ще довърша, като се преборя с мързела.

Потребителски аватар
StarMonkey
Регистриран: ср авг 20, 2003 11:27 pm
Контакти:

Мнение от StarMonkey » пон сеп 29, 2003 11:01 am

Имена: Владимир Методиев Видинлиев (А някой да пита, дали имам роднинска връзка с Руши, а съм му откъснал главата :wink: )
Дата на раждане: 14 Юли 1987
Град: Видин
Очи: Кафяви
Коса:Извънредно къса, чернокафява, с тенденции към позеленяване, когато не съм на даскало :twisted:
Ръст: 175
Изглед: Абе ко ще ви обясняям - гледайте Лорд Ъф Дъ Рингс и питайте, кой е Ам-гъл. Сега можете да ми помахате от пред ТВ-то :wink:
Музикални предпочитания: Метъл, техно и DRS :twisted:
Филми: Харесвам най-много хоръри, но иначе любим филм - Боен Клуб, или Портокал с часовников механизъм
Играя РПГта рядко, тъй като тук не са особено на мода (общо 5 човека сме), но иначе играем най-често ДНД3. Сега сериозно бича Magic:The Gathering. Иначе съм луд манияк на тема комп. игри. Цикля главно на стратегии, куестове и РПГта :wink:
Уча в ПМГто във Видин, иначе по професия съм гробар (УЛТИМА ФЕРЕВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР :wink: )
Можете да ме намерите най-често в The Pits, или в гробищата в Britain :wink:
I am Jack's wasted life.

Потребителски аватар
Ithilmor
Регистриран: съб авг 09, 2003 9:29 pm
Контакти:

Darkmoon Silverblade

Мнение от Ithilmor » пон сеп 29, 2003 3:15 pm

Ще бъдa крaтък зa тези които не ме познaвaт лично a товa сте кaто гледaм всички вие без Гaлaдриел от Рин Еннор...

Име:Методи Георгиев Христов
Дaтa нa рaждaне: 16/02/1983
Зодиaкaлен знaк: Водолей
Място нa рaждaне: София
Местоживеене: Пещерa(по собствено желaние от "увaжение" към милaтa ми столицa)
Глaвен Ник: uTu|\MoP
Вторични никове: Тaлос, Мукaде, Runewarden;
Фентъзи име: Итилмор Келебтил
Любими aвтори: Толкин, Aркaдий и Борис Стругaцки, Стaнислaв Лем, Aлексaндър Беляев(Влaдетеля нa светa), Клифърд Сaймък,Джон Уиндъм, Фрaнк Хърбърт, Дaнте, Шекспир, Ено Рaуд, Ричaрд Мaрчинко, Любен Дилов-бaщa...
Ролеви системи: Ендивaл-ДнХ , Беснорез(Wildblades)
Игрaя и рaзкaзвaм от едвa годинa... човекa нa когото съм блaгодaрен зa товa е Рaп-Тор, едно приятелче от Пещерa... веднaгa след кaто се уволних от кaзaрмaтa бях зaпленен от ролевите игри... зaвинaги.
Уклон:Хaос, Добро
Любим клaс в ДнДсистемите: Бaрд
Очи: Сини(със променлив оттенък)
Косa: Тъмнокестенявa, понякогa почти чернa... зaвиси от времето
Aко някои много се интересувa от товa дa види кaк изглеждa невзрaчнaтa ми личност зрaвненa с тези нa някои много ЯРКИ хорa в милите ми форуми... дa опитa дa търси ник Braxis във http://www.sladur.com/

Музикaтa! : Korn, Maxim, Dio, Chemical Brothers, Lunatic calm, F.S.O.L., Garbage, Manowar, Apollo440, Iron Maiden , Ritchie Blackmore's Rainbow, Jethro Tull, Evanescence, Yes, Pink Floyd, Alan Parson's Project, Manfred Mann, Static-x, BT, Marusha, Massive Attack, The Crystal Method, Power of Seven, Sting, Prodigy, Astral Projection, Kiss, No Doubt, Rammstein, Moby, Kraftwerk, Assasin Device, Marylin Manson, Orbital, Pearl Jam, The Doors, Queen, Jimmy Page& Robert Plant, Led Zeppelin, Deep Purple, Guns'n' Roses, AC/DC, Frank Zappa, Uriah Heep, Vangelis, Enigma, Fatboy Slim, Tricky, Bjork, Basement Jaxx, U2, Nine inch nails, Delerium, Fluke, Propelerheads, Rob Zombie, Linkin Park, Deftones(the band of the dead), Rob Dougan, P.O.D., Juno Reactor, Hive, Coal Chamber, Fear factory(hell'yeah!), Depeche Mode, SymphonyX, Dream Theather, Spiritual Beggars... more are yet to come :roll:

Бях зaбрaвил колко много сa... опс!

Health and Happiness!

P.S.
Зa дa не спaмвaм :lol: ще отговоря ясно и крaтко след кaто редaктирaм: Не слу6aм чaлгa и рaп...
Последна промяна от Ithilmor на пон сеп 29, 2003 4:45 pm, променено общо 1 път.
Shatter the walls of your mind

Отговори

Върни се в “Метафорум”