Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

Where do we go from here? (music)

Adventures in the Ninth World.
Потребителски аватар
Ayzel
Регистриран: пет фев 12, 2010 9:02 pm

Where do we go from here? (music)

Мнение от Ayzel » чет мар 27, 2014 12:40 pm

Привет!

Темата е с идея да може да се сложат разни мнения и идеи вълнуващи играчите и тяхните персонажи , относно
бъдещите действия на групата.
Възможно е да се разгледат и дългосрочни освен краткосрочни цели.

Аз ще бъда кратък за момента, колкото да дам начален тласък и по-късно ще се включа по-масивно когато имам изградени идеи и желания. За момента се интересувам от следното :

- Накъде искате да тръгнем / да се установим / да се разпеним в безпирно грабене и убиване / етс. Аз лично се кефя на която и да е посока, като може би повечко съм нагоден към цивилизацията - The Steadfast

- Искам да си намеря някои неща , като примерно някакъв Firearm тип нуменера вместо арбалет, че да мога да пуцкам с 2 пистолетоподобни неща или с нещо по наподобяващо пушка/автомат/етс.

- По-голямото ми желание е да имаме як метод на транспорт - нещо определено нуменерско - Разбира се от толкова много Файнъл Фентазита съм брутално пристрастен към идеята за
летящ кораб - звучи и си го представям изключително забъркано като мобаил бейс.

- От това изхождам , че The Steadfast е най-доброто място някой като Ланс да гони идеите и желанията си , колкото и брутално материални да са - тези по-горе не са всички, но са доста желани.

What say you?

Отговори

Върни се в “Numenera - Ancient Apocalypse”