Форумната платформа беше обновена на версия phpbb 3.2. За повече информация моля посетете следната тема

OOC

Модератор: Ambartanen

ChoChan
Кифла
Регистриран: съб авг 24, 2002 5:43 pm

Re: OOC

Мнение от ChoChan » нед юни 16, 2013 1:58 am

Докога ще се оправдаваш с тоя лингвист :P
give me love so that I can kill...she's so unreal

Потребителски аватар
Ambartanen
Регистриран: чет авг 14, 2003 11:03 pm

Мнение от Ambartanen » нед юни 16, 2013 1:59 am

Ауе, лингвист. Мълчи преди да те накарам да разиграваш поета от Хиперион.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous
Регистриран: нед фев 17, 2002 8:33 pm

Мнение от CTAHuMuP » нед юни 16, 2013 2:01 am

Ахахаха сега покрай "шотландец" се сетих за героя на Вальо от психо-трилър сесията на Караджов. Damn, those were the good times. Сегашните ви/ни сесии са твърде софистикейтид, няма ги вече "Няма нужда от това насилие!... и правя 5 атаки"-стил идиотизми.
Какво е това уклон, накъде клони и като клони, пада ли?
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » нед юни 16, 2013 2:02 am

Баси, едно време се обаждаше по телефона, като се напиеш тцтцтц

AngerNogar
Регистриран: пон яну 14, 2002 12:51 am
Контакти:

Мнение от AngerNogar » нед юни 16, 2013 11:02 am

CTAHuMuP написа:Сегашните ви/ни.
Do tell...
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » нед юни 16, 2013 7:45 pm

Не ве, не играя нищо в момента. Първо бях написал само "сегашните ви сесии", но сложих "/ни", за да не се обидите и да кажете "ИСКАШ ДА КАЖЕШ, ЧЕ ТОВА ДЕТО ИГРАХМЕ ЗАЕДНО С КОНАН И БУРГАС НЕ БЕШЕ СОФИСТИКЕЙТИД!!!1". Беше си, също както и форуните игри с ваше (и мое в случая на предната игра на Чочи) участие.

Междувременно ще се радвам да забравим за постовете ми от снощи. Беше моментна слабост, бях леко пийнал, жената ми липсваше и така. Няма да се повтори скоро, сол лет'с муув он :)
За разлика от отмъщението, наредбата е ястие, което се сервира най-добре горещо.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » нед юни 16, 2013 7:47 pm

Всъщност от време на време играем Кървав меч с Ванката и жените, не знам дали се брои... Момичетата отказват да чуят за ролева игра доу (всички са изненадани).

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » нед юни 16, 2013 10:05 pm

CTAHuMuP написа:3. Ангера е юзлес, такъв "Posting." и нищо
Ангере, трябваше да си останеш само с "Постинг."-а... Нищо не ти разбрах, брат, какви мъртви конярчета, какви лабиринти при гнома, какви ракши ве, дюдче?

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис
Регистриран: нед юни 27, 2004 10:15 pm

Мнение от Night Wanderer » пон юни 17, 2013 2:03 am

На ангера поста е халюцинация от отровата или и аз още съм пиян?
...ти си Индра И Брама си, и Шива,
и всичко, дето иде и дето си отива...

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » пон юни 17, 2013 9:00 am

Ако двамата с Миро четяхте скайп - щяхте да разберете:) Сега си тънете в неведение.
"Fair? At what point in our negotiations did you convince yourself my goal was to be fair?"
- Vedalken Plotter

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » пон юни 17, 2013 9:02 am

CTAHuMuP написа:Междувременно ще се радвам да забравим за постовете ми от снощи. Беше моментна слабост, бях леко пийнал, жената ми липсваше и така. Няма да се повтори скоро, сол лет'с муув он :)
Щом даже когато си без жена не пиеш с нас, we totally don't care about you and move on.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон юни 17, 2013 10:45 am

Бях на тимбилдинг в РИБАРИЦА ве, как да пия с вас, защо ми говориш така :(

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пон юни 17, 2013 12:13 pm

CTAHuMuP написа: как да пия с вас, защо ми говориш така :(
Ми кат дойдеш, когато те каним, ве, чехъл.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон юни 17, 2013 12:48 pm

Мислех, че Даниел говори за събота. Кога съм бил без жена и не съм пил с вас иначе?

Защо автоматично решаваш, че съм под чехъл? Това е много обидно. Не може ли да предположиш, че обичам момичето си и всеки миг с нея е миг с щастие за мен, заради което искам да прекарвам повече време с нея, особено сега, когато вече не работим заедно?

Много е лесно да махнеш с ръка и да сложиш етикет, но не само е далеч от истината, а е и дразнещо.

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » пон юни 17, 2013 1:53 pm

Да, за събота говорих. Бях решил, че е някакво битово ергенско алкохолизиране.
Иначе не знам защо реши, че обичта и щастието по някакъв начин отхвърлят подчехлието или обратното.
Съвсем спокойно може да си си щастлив и под чехъл. Каквото и впечатление създаваш. Така че да - решаваме, че си влюбен, щастлив и под чехъл - това по-близо до истината и по-малко дразнещо ли е?

Иначе ако това с кой се виждаш е признак за това кой обичаш и с кой си щастлив - следващия път когато си слаб, леко подпийнал и женати ти липсва - напиши мейл на момичето, което обичаш. Така ще си по-близко до желаната идилия.
Обидно е да сме ти back up план.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон юни 17, 2013 2:30 pm

Не, не е по-малко обидно, защото мисля, че се познаваме достатъчно и смятам, че никой от нас не би търпял връзка на основа на страх и подчинение, а не на взаимна обич и доверие. Да казвате, че съм под чехъл обижда характера ми, но и по-лошо, обижда искреността и чистотата на чувствата ми.

Аз и на нея писах СМС-и в събота, не знам защо реши, че не съм... Но като прочетох малко играта се разчувствах и писах и на вас. Не съм искал да обиждам, точно обратното.

От тук нататък винаги ли като ще искам да се видим или като ви пиша нещо ще решавате, че сте бекъп план? Защото не искам да е така и да се обиждате, да наранявам вас е последното, което съм желал.

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » пон юни 17, 2013 2:37 pm

Не бе, не казвам че го решаваме. Казвам че ти оставяш такова впечатление, така че не е редно да се обиждаш от впечатленията, които ние оставаме.
"Нямаше я жената, затова ви писах на форума..."
Иначе явно имаме различни дефиниции на подчехлие, от които поне моята е доста по-мека от твоята, защото страхът и подчинението не са част от нея. Така че спокойно можеш да приемеш, че поне когато аз казвам че си под чехъл, разбирам същото което ти обясняваш в подкрепа, на тезата, че не си.
От тук нататък всеки път като, някъде по средата на искането си да се видим вметнеш "жената я няма, затова" - това ще решаваме - да.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон юни 17, 2013 2:40 pm

Разбирам. Прав си, ще го имам предвид. Не сте бекъп план, никога не сте били.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пон юни 17, 2013 3:05 pm

Eстествено, че си под чехъл, и сме ти "бекъп" план, ако изобщо се класираме и за "бекъп" план.

Мога да изредя причините, поради които смятам така, но толкова публично не смятам, че е коректно. Особено към човек, когото считах за близък и който въпреки историята ни заедно толкова години последната половин-една година не е приел нито една от офертите ми да се видим/пием, нито камо ли сам да потърси някакъв личен контакт.

еdit: освен това "чехъл" не е обида, защото то е едно доброволно състояние на субекта, което всъщност единствено натъжава околните.

Потребителски аватар
CTAHuMuP
Self-righteous

Мнение от CTAHuMuP » пон юни 17, 2013 3:37 pm

Според мен не е коректно и да ме наричаш чехъл толкова публично. Не мисля, че съм те наричал с пейоративни означения в публичното пространство тук независимо в какви отношения сме били. За мен чехъл има само негативен смисъл и не знам с какво съм го заслужил. В скромното ни домакинство решения се вземат от двамата след обсъждане и всеки прави компромиси, а дори и да не беше така - няма как да го знаеш. Нямам представа въз основа на какви наблюдения базираш впечатленията си, но не смятам, че са обективни.

Съжалявам, че си написала "считах за близък". За мен близостта е в сегашно време.

ChoChan
Кифла

Мнение от ChoChan » пон юни 17, 2013 3:40 pm

CTAHuMuP написа: а дори и да не беше така - няма как да го знаеш.
Съвсем прав си - няма как.

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » вт юни 18, 2013 10:30 pm

Изглежда нещата клонят към битка, така че сега ще тестваме схемата с провеждане на битката в google+ чат със зарометачка. Предлагам да играем се съберем утре от осем вечерта (би трябвало да не отнеме повече от час). Всеки ли ще има достъп до компютър с нет утре от осем до девет?

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис

Мнение от Night Wanderer » вт юни 18, 2013 11:52 pm

Имам една среща утре в 8, но ако всички други могат ще я преместя за 9, ноу проблем.

Потребителски аватар
Hazalad
Регистриран: пет фев 13, 2004 3:39 pm
Контакти:

Мнение от Hazalad » вт юни 18, 2013 11:55 pm

аз съм за офк
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

Потребителски аватар
Madmartigan
Регистриран: вт фев 19, 2013 9:26 pm

Мнение от Madmartigan » ср юни 19, 2013 12:55 am

Аз най-вероятно ще съм на линия.

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » ср юни 19, 2013 10:47 pm

Битката продължи малко по-дълго от очакваното, но май се получи сравнително добре. Да ви успокоя, това всъщност бяха две битки събрани в една. В бъдеще може да очаквате да отнемат по-малко време или да има не повече от една такава в приключение. Някой има ли против в бъдеще да продължаваме така да ги водим?

Aftermath- всички са на пълна кръв. Remaining Recoveries:
  • Рагнар: 6/8, успешен recharge на рейджа
  • Ниса: 6/8, Breath of the White и Lightning Fork са изхабени (на второто имаш два фейлнати recharge attempt-а)
  • Вицрил: 7/8
  • Игна: 7/8
  • Малрат: 8/10 (котката се лекува с твоите, нали така?)

Потребителски аватар
Hazalad
Регистриран: пет фев 13, 2004 3:39 pm
Контакти:

Мнение от Hazalad » ср юни 19, 2013 11:45 pm

На мен ми допадна. Определено беше по-забавно и бързо от стандартното форумно разиграване. Ако измислите алтернатива на зарометачката, в скайп би било по-леко като че ли.

И ангера счупи статистиката с неговите единици на зара:)
I`m kid at heart, you see? When you tell me to stop, it just makes me run faster!

AngerNogar
Контакти:

Мнение от AngerNogar » ср юни 19, 2013 11:49 pm

Ambartanen написа:Битката продължи малко по-дълго от очакваното, но май се получи сравнително добре. Да ви успокоя, това всъщност бяха две битки събрани в една. В бъдеще може да очаквате да отнемат по-малко време или да има не повече от една такава в приключение. Някой има ли против в бъдеще да продължаваме така да ги водим?
На мен гугъл бабу-бибата ми беше бавна, разсейваща и отдалечаваща от ролплейа. Предпочитам скайп ако успеем да си докараме свястна зарометачка. Иначе като концепция за водене на битките одобрявам.
Ambartanen написа:[*]Малрат: 7/10 (котката се лекува с твоите, нали така?)[/list]
Да, но като сме един до друг при лекуване - можем да ползваме същото рековъри да се хилнем и двамата.
- Vedalken Plotter

Потребителски аватар
Ambartanen

Мнение от Ambartanen » чет юни 20, 2013 12:07 am

Добре, върнах ти рикавъри и метнах ричардж на рейджа за Рагнар.

Потребителски аватар
Night Wanderer
Миниън на Авис

Мнение от Night Wanderer » чет юни 20, 2013 12:42 am

На мен ми хареса.

Отговори

Върни се в “Далеч от Дома”